بررسی اهمیت روز جهانی قدس در برنامه «بحث روز»

بررسی اهمیت روز جهانی قدس در برنامه «بحث روز»

به گزارش سراج24، به نقل از شبکه رادیویی ایران، برنامه «بحث روز» چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه در آستانه روز جهانی قدس با حضور سیدهادی سید افقهی و روح الله قاسمی کارشناسان مسائل غرب آسیا، تحولات اخیر در فلسطین را تحلیل کرده و از اهمیت روز قدس امسال می گوید.

هرسال با آغاز ماه مبارک رمضان و نزدیک شدن به روز جهانی قدس، درگیری ها در سرزمین های اشغالی شدت می‌گیرد و خیابان های بیت المقدس، شاهد مقاومت جوانان روزه دار فلسطینی در برابر نظامیان صهیونیست است.

با توجه به تحولات اخیر و آغاز موج جدید از اشغال اراضی و خانه های فلسطینیان در سرزمین های اشغالی، گروه های مقاومت فلسطین در بیانیه ای اعلام کردند که روز ۲۸ رمضان باید روز شعله ور شدن انقلاب و انتفاضه بر سر غاصبان باشد.

گروه های مقاومت با صدور این بیانیه، ضمن درخواست از فلسطینی ها برای شعله ور کردن انتفاضه علیه صهیونیست ها به تل آویو درباره ارتکاب هر جنایتی علیه ساکنان قدس هشدار دادند.

از همین رو برنامه «بحث روز» چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه با حضور سیدهادی سید افقهی و روح الله قاسمی کارشناسان مسائل غرب آسیا، تحولات اخیر در فلسطین را تحلیل کرده و از اهمیت روز قدس امسال می گوید.

«بحث روز» به سردبیری فاطمه عبدالوند و اجرای محمدرضا قربانی چهارشنبه‌ ها ساعت ۱۱:۴۵ از رادیو ایران پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

مردم عراق مشتاق حضور ایرانی‌ها در راهپیمایی اربعین هستند

به‌ زودی بسته حمایتی برای جبران خسارت‌های ناشی از کرونا آماده می‌شود

مادر شهید شهریاری آسمانی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha