تمدید پویش کتاب‌خوانی «آن مرد با باران می‌آید» تا پایان خرداد

تمدید پویش کتاب‌خوانی «آن مرد با باران می‌آید» تا پایان خرداد

به گزارش سراج24، دور جدید پویش کتاب‌خوانی «کتاب شارژ» با محوریت کتاب «آن مرد با باران می‌آید» که از ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ آغاز شده، تا پایان خرداد ماه ادامه دارد.

سومین دوره پویش کتاب‌خوانی «کتاب شارژ» با همکاری انتشارات کتابستان معرفت، مرکز رسانه‌ای شیرازه و مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران که از ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ آغاز و تاریخ پایان آن ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ تعیین شده بود، تا پایان فصل بهار ادامه خواهد داشت. جوایز نقدی این دوره از پویش مطالعاتی «کتاب شارژ» بیش از ۲۰۰ میلیون ریال است که به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

این دوره از پویش کتاب‌خوانی «کتاب شارژ» با محوریت کتاب «آن مرد با باران می‌آید» به قلم وجیهه سامانی در حال برگزاری است. این کتاب داستان زندگی پرماجرای خانواده‌ای از طبقه متوسط در دوران نهضت اسلامی مردم ایران را روایت می‌کند و وقایع آن در مقطع هفدهم شهریور تا بیست‌وششم دی‌ماه ۵۷ رخ می‌دهد. راوی و شخصیت اصلی این داستان، بهزاد، نوجوانی سیزده‌ساله است و نویسنده داستانی جذاب و پرکشش را برای مخاطب به نگارش درآورده است.

این کتاب در سال ۹۷ در جشنواره شهید اندرزگو تقدیر و در سال ۹۸ نیز به تقریظ رهبر انقلاب مزین شد. متن تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «آن مرد با باران می‌آید» به این شرح است:
بسمه تعالی
بسیار خوب و هنرمندانه و پرجاذبه نوشته شده است. تصویری که از ماه‌های آخر مبارزات نشان می‌دهد، درست و روشن و واقعی است. به گمان من همه جوا‌ن‌ها و نوجوان‌های امروز به خواندن این کتاب و امثال آن نیاز دارند. از نویسنده کتاب باید تقدیر و تشکر شود ان‌شاءالله.

علاقه‌مندان برای تهیه کتاب می‌توانند عدد ۳ را به شماره ۵۰۰۰۵۴۶۰ ارسال کرده یا آن را از کتابفروشی‌های سراسر کشور تهیه کنند.

 

اخبار مرتبط

مهد کودک‌هایی که به خانه سالمندان تبدیل می‌شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha