توزیع ۵۰۰ بسته سبد کالا بین نیازمندان همدان

توزیع ۵۰۰ بسته سبد کالا بین نیازمندان همدان

به گزارش سراج24، حجت الاسلام سیدحسن رضوی، از توزیع ۵۰۰ بسته سبد کالا همزمان با شب شهادت امام علی(ع) توسط اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان همدان خبر داد و اظهار کرد: در این شب یک‌هزار و ۲۰۰ پرس غذای گرم نیز بین نیازمندان از محل نیات واقفین نیک‌اندیش و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی توزیع شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه به دلیل شیوع بیماری کرونا و وضعیت قرمز شهرستان همدان مراسم‌ شب‌های قدر با محدودیت‌هایی همراه بود گفت: این مراسم‌ به صورت محدود در چند بقعه شاخص همدان برگزار شده است.

رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان همدان به برگزاری مراسم شب قدر در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) با سخنرانی حجت الاسلام سید مجتبی حسینی یمین و مداحی جمشید قاسمی و مصطفی میرزایی اشاره کرد و گفت: این مراسم با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، استفاده از مهر و ادعیه شخصی و الزام به داشتن ماسک همراه بوده است.

وی با اشاره به برگزاری مراسم شب‌های قدر در آستان مقدس امامزاده خضر (ع) با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی افزود: سخنران مراسم امامزاده فرزند علی (ع) حجت‌السلام روحی و مرثیه‌سرایان و مداحان مهدی انصاری، مازیار ارجمندیان، مجید قنبری، جواد قانعی، سید حسین حسینیان، میثم شامخی، علی هودفر، عباس شمس بودند.

رضوی با اشاره به سخنرانی سید کمال حسینی یمین و مرثیه سرایی احسان هاشمی در آستان مقدس زبیده خاتون (س) گفت: در حیاط شرکت مخابرات همدان هیات محبین الزهرا(س) مسجد کولانج و هیات پیروان حضرت مهدی (عج) مسجد اعظم کبابیان به صورت محدود و با در نظر گرفتن مدت زمان دو ساعت مراسم شب‌های قدر را داشتند.

اخبار مرتبط

در اختیار قراردادن یارانه‌ها به صورت مستقیم باعث افزایش قدرت خرید مردم می‌شود

رصد روزانه وضعیت بازارهای استان همدان/‌ چند انبار احتکار ‌شناسایی شد‌

مردم با حفظ آرامش خرید کنند/ هیچ کمبودی در ‌فروشگاه‌های استان همدان نداریم

0 نظر

ارسال نظر

capcha