توزیع 40 هزار بسته معیشتی تاپایان ماه رمضان بین آسیب‌دیدگان کرونایی در آذربایجان‌غربی

توزیع 40 هزار بسته معیشتی تاپایان ماه رمضان بین آسیب‌دیدگان کرونایی در آذربایجان‌غربی

به گزارش سراج24، تقی نجمی در حاشیه رزمایش کمک مومنانه که با همت بسیج سازندگی آذربایجان‌غربی در مسجد امام حسین (ع) ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: امروز چهارمین مرحله رزمایش کمک مومنانه به همت بسیج سازندگی استان برگزار شد و این رزمایش از اولین روز ماه رمضان شروع و تا پایان رمضان ادامه دارد و بنا است تا پایان ماه رمضان ۴۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان ناشی از کرونا توزیع شود.

وی افزود: نیروهای سپاه و بسیج در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و ایجاد مواسات و همدلی اقدام به برگزاری رزمایش کمک مومنانه کرده است و قبل از ماه رمضان طی سه مرحله در بخش‌ و گروه‌های مختلف رزمایش کمک مومنانه برگزار و تعداد ۷۵۰ بسته معیشتی توسط خیرین، ادارات مختلف و نهادهای انقلابی تهیه و توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج توزیع شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی  با اشاره به اینکه بسته‌های معیشتی در بین خانواده‌های آسیب دیده از کرونا به طور شبانه که جایگاه و شان و منزلت آنان حفظ شود توزیع شده است تصریح کرد: رزمایش کمک مومنانه تا آخر ماه رمضان ادامه دارد و در مجموع تعداد ۸۰۰ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: امید است کمک‌مومنانه در جامعه و بین مردم فرهنگ‌سازی شود و بعد از برچیده شدن ویروس کرونا برنامه‌های لازم برای کمک به خانواده‌های نیازمند ادامه پیدا کند.

اخبار مرتبط

نصب ۱۰ هزار بیلبورد با مضامین قرآنی در سراسر کشور

۲۴ میلیارد ریال بسته معیشتی بین نیازمندان استان اصفهان توزیع می‌شود

مبلغ زکات فطره رمضان ۱۴۰۰ اعلام شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha