توزیع ۸ هزار سبد کالا به نیابت از شهدای مدافع حرم

توزیع ۸ هزار سبد کالا به نیابت از شهدای مدافع حرم

به گزارش سراج24، حامد خیرخواهان، رئیس مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم و قرارگاه جهادی شهید مدافع حرم احمد گودرزی از توزیع بیش از ۱۱۰ بسته معیشتی در شب‌های قدر خبر داد و با اشاره به تلاش دشمن برای بهره‌گیری از مشکلات ناشی از کرونا گفت: درایت رهبر معظم انقلاب در اجرای طرح کمک‌های مومنانه سبب خنثی شدن این نقشه‌ها شد.

وی گفت : ان‌شاءالله تلاش داریم تا بخشی از مشکلات معیشتی را که مردم با آن دست به گریبان هستند، با تلاش و مشارکت همه اقشار جامعه برطرف و با هم‌افزایی بیشتر از مرحله نخست پیش ببریم.

خیرخواهان تصریح کرد: در شب‌های قدر ۱۱۰ سبد کالا، شامل برنج ایرانی، جو پرک، حبوبات شامل عدس، لپه، لوبیا قرمز و نخود، ماکارونی، رب، پنیر، چای و بسته‌های بهداشتی مانند ماسک و محلول ضدعفونی کننده که به خانواده‌های نیازمند و محرومین توسط مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم و قرارگاه جهادی شهید احمد گودرزی اهدا شد.

وی به برنامه‌های این مرکز اشاره کرد و گفت: از آغاز همه‌گیری ویروس کرونا در کشور عزیزمان تاکنون این مرکز و قرارگاه جهادی توفیق داشته بیش از ۸ هزار بسته معیشتی به ارزش تقریبی هر بسته ۵۰۰ هزار تومان در ۶ استان و محله‌های حاشیه‌ای شهر تهران در چند مرحله و در ایام خاص در میان مردم نیازمند زیر پوشش توزیع کند.

اخبار مرتبط

پویش‌های جمعیت امام رضایی‌ها ویژه ماه مبارک رمضان با همکاری رسانه ملی

مساجد تهران 10 هزار بسته معیشتی به نیازمندان می‌دهند

بزرگداشت شهدای مدافع حرم در «پلاک هشت»

0 نظر

ارسال نظر

capcha