توزیع ۸ هزار سبد کالا به نیابت از شهدای مدافع حرم

توزیع ۸ هزار سبد کالا به نیابت از شهدای مدافع حرم

به گزارش سراج24، حامد خیرخواهان، رئیس مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم و قرارگاه جهادی شهید مدافع حرم احمد گودرزی از توزیع بیش از ۱۱۰ بسته معیشتی در شب‌های قدر خبر داد و با اشاره به تلاش دشمن برای بهره‌گیری از مشکلات ناشی از کرونا گفت: درایت رهبر معظم انقلاب در اجرای طرح کمک‌های مومنانه سبب خنثی شدن این نقشه‌ها شد.

وی گفت : ان‌شاءالله تلاش داریم تا بخشی از مشکلات معیشتی را که مردم با آن دست به گریبان هستند، با تلاش و مشارکت همه اقشار جامعه برطرف و با هم‌افزایی بیشتر از مرحله نخست پیش ببریم.

خیرخواهان تصریح کرد: در شب‌های قدر ۱۱۰ سبد کالا، شامل برنج ایرانی، جو پرک، حبوبات شامل عدس، لپه، لوبیا قرمز و نخود، ماکارونی، رب، پنیر، چای و بسته‌های بهداشتی مانند ماسک و محلول ضدعفونی کننده که به خانواده‌های نیازمند و محرومین توسط مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم و قرارگاه جهادی شهید احمد گودرزی اهدا شد.

وی به برنامه‌های این مرکز اشاره کرد و گفت: از آغاز همه‌گیری ویروس کرونا در کشور عزیزمان تاکنون این مرکز و قرارگاه جهادی توفیق داشته بیش از ۸ هزار بسته معیشتی به ارزش تقریبی هر بسته ۵۰۰ هزار تومان در ۶ استان و محله‌های حاشیه‌ای شهر تهران در چند مرحله و در ایام خاص در میان مردم نیازمند زیر پوشش توزیع کند.

اخبار مرتبط

ویدئو/ آرامگه یار اینجاست

بدرقه پیکر مطهر شهدای مدافع حرم در تهران/ همسر شهید اسکندری: همسرم شهادت حسین گونه را در اعتکاف آرزو کرد +ویدئو و عکس

امروز پنج شنبه قرار است کدام شهدا را تشییع کنیم؟ +ویدئو

0 نظر

ارسال نظر

capcha