ایجاد اشتغال برای ۹۰۰ نفر در ندامتگاه خورین ورامین

ایجاد اشتغال برای ۹۰۰ نفر در ندامتگاه خورین ورامین

به گزارش سراج24، مراد نصیریان مدیر ندامتگاه خورین در حاشیه بازدید امام جمعه موقت ورامین از این مجموعه، اظهار کرد: محور کار ما اصلاح و تربیت افراد خطاکار بوده و در این رابطه یک سالن فرهنگی راه‌اندازی شده است و آموزش‌های فرهنگی و دینی در آن ارائه می‌شود.

وی در خصوص وضعیت بهداشتی خصوصاً در ایام کرونا گفت: خوشبختانه با تمهیدات اندیشیده شده در ایام کرونا همچنین کمک روحانیون گروه‌های جهادی تاکنون بدون فوتی کرونایی این وضعیت را پشت سر گذاشته شده است.

مدیر ندامتگاه خورین اضافه کرد: زندانی‌های شهر ورامین آمار پایینی را دارا بوده و بیشتر زندانیان از شهرهای اطراف و اتباع هستند.

نصریان با اشاره به کمبود فضای فعلی این ندامتگاه و تهیه زمین در این رابطه بیان کرد: زمینی در جواد آباد مشخص شده بود اما کارشناسان بخاطر بُعدِ مصافت آن را رد کردند و اکنون نیز زمینی در جاده حرم تا حرم پیشنهاد شده است که منتظر جواب هستیم.

وی به جمعیت بالای این ندامتگاه در حال حاضر اشاره کرد و افزود: سالن ملاقات سه گانه ویژه‌ای برای خانواده‌های زندانیان آماده شده و در حال استفاده است البته ظرفیت بالای زندانی در این ندامتگاه تا حدودی برای ما مشکل ساز شده است.

مدیر ندامتگاه خورین سالن‌های متعدد اشتغال را یکی از کارهای بزرگ برای حمایت از زندانیان و خانواده‌های ایشان ذکر و تصریح کرد: اشتغال زندانیان را به طور جدی پیگیری کرده‌ایم و ۹۰۰ نفر مشغول کار در این ندامتگاه هستند و حقوق دریافت می‌کنند که کمک خرجی برای خانواده آن‌ها است. به عنوان نمونه یکی از پیمانکاران برای کارهای انجام شده ۷۰ میلیون تومان به حساب خود زندانیان به منظور اشتغال واریز کرده و زندان وسایل و امکانات آن را برای اشتغال ایجاد کرده است.

اخبار مرتبط

آمادگی سپاه ایلام برای کمک به تولید و اشتغالزایی در مناطق محروم

آیین گلباران مزار شهدا ورامین برگزار شد

حضور حماسی مردم در انتخابات اعتبار و اقتدار کشور را افزایش می دهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha