کمک ۶ میلیارد تومانی خیرین سیریکی به نیازمندان

کمک ۶ میلیارد تومانی خیرین سیریکی به نیازمندان

به گزارش سراج24، جلیل تراهی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تمرکز کمیته امداد بر توانمند سازی افراد تحت پوشش این نهاد است، اظهارداشت: سال گذشته مردم سخاوتمند و خیر اندیش شهرستان سیریک بیش از ۶ میلیارد و ششصد میلیون تومان به خانوادهای نیازمند شهرستان کمک کردند.

تراهی اضافه کرد: امسال نیز در قالب پویش ایران همدل ۶۰۰ حامی برای کمک به خانوادهای ایتام و محسنین شهرستان سیریک جذب شده که ماهانه این خیرین کمک های مالی خود را از دو میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و بالاتر به حساب آنها واریز می کنند.

وی افزود: سال گذشته بالغ بر ۱۰۵ میلیارد تومان در قالب صندوق امداد ولایت و بانک های رسالت و مهر برای طرح های اشتغالزایی، ازدواج آسان، اهدای کمک جهیزیه، کمک هزینه درمان، ساخت مسکن مددجویان و کمک به خانوادهای نیازمندان استان پرداخت شده است.

تراهی در ادامه به توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در میان خانواده‌های تحت حمایت این نهاد اشاره و بیان کرد: برای توسعه و ایجاد اشتغال پایدار و ساخت مسکن مددجویان در سال ۱۴۰۰ مبلغ ۳۵۰ میلیارد تومان ردیف بودجه پیش بینی شده که امیدواریم گام مثبت و تاثیر گذاری در توانمندسازی خانوادهای جامعه هدف باشد.

تراهی یادآور شد: خیرین همواره بعنوان حامیان و بازوان اصلی کمیته امداد بعنوان نهادی انقلابی و مردمی بوده و هستند و برای سال جدید در صورت مشارکت ۵۰ درصدی خیرین برای ساخت مسکن برای خانوادهای ایتام روستایی هرمزگان تا پایان سال ۱۴۰۰ جشن ریشه کنی خانوادهای فاقد مسکن گرفته خواهد شد.

تراهی با بیان اینکه، امیدوارم با تلاش های کمیته امداد و مشارکت مسئولان و خیرین، برای تعداد بیشتری از اقشار نیازمند فراهم شود، تصریح کرد: خدمت به جامعه هدف کمیته امداد مجاهدت و عبادت است و آنچه برای انسان مسلمان مهم و ارزشمند می باشد عاقبت بخیری است و امسال ۱۹ محور برای خدمت به خانوادهای تحت حمایت کمیته امداد باید نصب العین همه خادمین و خدمتگزار مردم باشد.

وی در ادامه با تشکر و قدردانی از مردم نوع دوست و خیر شهرستان سیریک، یادآور شد: از خیرین تقاضا دارم که افراد بی بضاعت و نیازمند شهرستان خود را فراموش نکنند، و در این شرایط دشوار اقتصادی و کرونایی محرومان را یاری کنند.

اخبار مرتبط

توزیع بیش از ۲ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان چادگانی

مشارکت بیش از 1000 «پزشک» در طرح اکرام ایتام و محسنین

۱۱ هزار سبد کالایی بین نیازمندان استان بوشهر توزیع می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha