۲۴ هزار خیر و حامی طرح اکرام با کمیته امداد زنجان همکاری می کنند

۲۴ هزار خیر و حامی طرح اکرام با کمیته امداد زنجان همکاری می کنند

به گزارش سراج24، هدایت صفری با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از ۲۴ هزار خیر و حامی طرح اکرام با کمیته امداد استان زنجان همکاری می‌کنند، گفت: هم اکنون هزار و ۲۷۴ یتیم وسه هزارو ۴۷۹ فرزند محسنین از مراحم حامیان نیکوکار بهره مند می‌باشند.

وی اظهار کرد: با مشارکت حامیان میانگین سرانه دریافتی ایتام ۹۶۰ هزار تومان و سرانه دریافتی فرزندان محسنین ۳۱۱ هزار تومان رسیده و استان زنجان در این بخش جز استان‌های برتر کشور می‌باشد.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت: میزان دریافتی ایتام وفرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداداستان زنجان از حامیان وخیران نیکوکاردر سال گذشته ۲۴ میلیاردو ۷۳۴ میلیون بوده که بصورت مستقیم به حساب ایتام ومحسنین واریز شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به آغاز هفته اطعام نیازمندان واکرام ایتام گفت: هم استانی‌های علاقه‌مند برای ثبت نام درطرح اکرام ایتام می‌توانند بامراجعه به سایت ekram.emdad.ir، ارسال عدد ۱ به شماره پیامک ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۴ و یا از طریق شماره گیری #۰۲۴*۸۸۷۷*، شماره گیری تلفن نیکوکاری ۳۳۱۱۶ ویا مراجعه به دفاتر کمیته امداد ومراکز نیکوکاری سراسر استان در این دراین سنت حسنه سهیم باشند.

صفری گفت: در حال حاضر ۳۶ نفر از ایتام و ۲۶۴ فرزند محسنین فاقد حامی نیازمند حمایت خیران وحامیان خیر اندیش هستند که امیدواریم در هفته اطعام نیازمندان واکرام ایتام این تعداد نیز دارای حامی شوند.

وی با اشاره به شیوع ویروس منحوس کرونا وعدم برپایی سفره‌های افطاری از هم استانی‌های نیکوکار خواست برای سهیم شدن در اطعام نیازمندان در قالب پویش ایران همدل می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت مجازی ۰۴۲۰-۵۰۰۳-۹۹۷۹-۶۰۳۷ به ازای هر پرس غذای گرم ۲۵ هزار تومان واریزکنند تا کمیته امداد به نیابت از خیران نسبت به تهیه غذای گرم وتوزیع آن با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی بین نیازمندان وایتام اقدام کنند.

اخبار مرتبط

طلاب جوان اهل سنت سرمایه‌های کشور و استان هستند

مشارکت یک میلیاردی خیران سلامت در ماه محرم

پویش ملی «به رنگ مدرسه» آغاز شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha