توزیع سه هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان خراسان جنوبی

توزیع سه هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان خراسان جنوبی

به گزارش سراج24 و و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی رمضان را ماه رحمت الهی دانست و اظهار داشت: در این ماه سخاوت و دستگیری از نیازمندان در هر زمان و مکانی به وضوح نمایان است.

وی با بیان اینکه دستگیری از نیازمندان و افطاری دادن از جمله برنامه‌های ویژه در خانه های هلال استان برای تقسیم مهربانی است، افزود: در این راستا همزمان با ماه مبارک رمضان طی هفته جاری سه هزار و ۱۰ پرس غذای گرم و تعدای سبد غذایی در مجموع به ارزش ۱۱۲ میلیون تومان بین نیازمندان استان توزیع شد شده است.

وی با اشاره به تهیه وتوزیع دو هزار پرس غذا به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال توسط داوطلبان خانه های هلال در روستاهای زول و باراز شهرستان قاینات، گفت: با همکاری مسئول خانه هلال شعبه جمعیت هلال احمر شهرستان طبس نیز تعداد ۳۵ بسته غذایی تهیه و بین خانواده های نیازمند توزیع شده است.

به گفته وی هر بسته غذایی شامل برنج، روغن، ماکارانی، چای شکر و مرغ، بسته بندی و درب منازل نیازمندان توزیع شده است.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: در مجموع ارزش این سبد های غذایی ۱۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و هر سبد ۳۵۰ هزار تومان بوده است.

وی با بیان اینکه در همین مدت ۱۰۰ پرس غذای گرم به ارزش یک میلیون تومان نیز توسط خانه هلال روستای عرب آباد بین نیازمندان منطقه توزیع شده است، عنوان کرد: ۱۰ بسته غذایی به ارزش ۵ میلیون ریال نیز توسط خانه هلال مسجد امام هادی جماران بیرجند بین نیازمندان توزیع شده است.

وی با اشاره به اجرای برنامه های فرهنگی و پخت ۶۰ پرس غذای گرم جمعاً به ارزش ۶۰ میلیون ریال توسط اعضاء و داوطلبان و خیرین خانه هلال امام جعفر صادق بیرجند، افزود: تعداد ۷۰ پرس غذای گرم بین خانواده های کم بضاعت و نیازمند روستای شیرآباد با همکاری خانه هلال طبس نیز توزیع شده است.

وی بیان کرد: پخت و توزیع ۸۰ پرس غذای گرم توسط داوطلبین و خیرین هلال احمر شعبه سرایان، ۴۰۰ پرس غذای گرم به همراه چندین بسته غذایی توسط خیرین خانه هلال معدن قلعه زری و ۳۰۰ پرس غذای گرم توسط اعضا خانه هلال مسجد امام حسن مجتبی (ع) شهرستان سربیشه از دیگر اقدامات شایسته خانه های هلال در سطح استان بوده است.

اخبار مرتبط

رزمایش کمک مومنانه در «سرایان» خراسان‌جنوبی

توزیع 300 بسته کمک مومنانه در بین نیازمندان خلخالی

توزیع بیش از ۲ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان چادگانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha