اهدای ۴۵ تبلت به ایتام اردبیلی توسط نیکوکار خارج از کشور

اهدای ۴۵ تبلت به ایتام اردبیلی توسط نیکوکار خارج از کشور

به گزارش سراج24، صفر توحیدی در مراسم اهدای تبلت به ایتام تحت حمایت اظهار کرد: ۴۵ دستگاه تبلت توسط یکی از حامیان نیکوکار خارج از کشور تهیه و در قالب پویش «ایران مهربان» به ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل اهدا شد.

وی افزود: با توجه به این‌که شیوع ویروس کرونا موجب شد تا کلاس‌های تحصیلی به شکل مجازی برگزار شود، بسیاری از دانش‌آموزان نیازمند فاقد امکانات برای ادامه تحصیل هستند که با یاری نیکوکاران تلاش داریم بخشی از مشکلات آن‌ها را برطرف کنیم.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل ادامه داد: دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد دارای استعدادهای بسیاری هستند و درصدد هستیم با تامین گوشی و تبلت مناسب برای آن‌ها، علاوه بر جلوگیری از ترک تحصیل، به این دانش‌آموزان جهت دستیابی به مدارج عالی علمی و تحصیلی کمک کنیم.

موفقیت دانش‌آموزان بی‌بضاعت موجب توانمندسازی خانواده آن‌ها می‌شود

توحیدی بیان کرد: موفقیت‌های بسیار دانش‌آموزان بی‌بضاعت با درس خواندن، موجب توانمندسازی خانواده آن‌ها نیز خواهد شد.

وی گفت: نیکوکاران اردبیلی از طریق کد آنی‌پرداخت #۰۴۵*۸۸۷۷* می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را به دست فرزندان خانوار بی‌بضاعت استان اردبیل برسانند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل اظهار کرد: همچنین مردم نیکوکار می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۵۲ نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل و ارسال پیامک در خصوص نحوه یاری‌رسانی خود به سامانه ارتباط مردمی ۳۰۰۰۳۳۳۳۴۵، به ایتام و فرزندان محسنین کمک نمایند.

اخبار مرتبط

آئین سنتی پرده خوانی واقعه غدیر خم در اردبیل برگزار شد

امام جمعه اردبیل موفقیت دانش‌آموز نخبه اردبیلی را تبریک گفت

پیام تسلیت امام جمعه اردبیل در پی درگذشت امام جمعه اسبق پارس‌آباد

0 نظر

ارسال نظر

capcha