پیش‌بینی ایجاد بیش از ۱۱۰۰۰ فرصت شغلی در کرمانشاه در سال ۱۴۰۰

پیش‌بینی ایجاد بیش از ۱۱۰۰۰ فرصت شغلی در کرمانشاه در سال ۱۴۰۰

به گزارش سراج24، محسن رخصی با اشاره به فرصت‌های شغلی ایجاد شده در سال ۹۹ اظهار کرد: در این مدت یازده هزار و ۶۴۷ فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه ایجاد شده است.

وی با اشاره به تحقق یک صد و هشت درصدی برنامه‌های پیش بینی شده در حوزه اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه در سال ۹۹ افزود: از مجموع فرصت‌های شغلی ایجاد شده هشت هزار و ۳۱۱ مورد مستقیم و باقی به صورت غیرمستقیم بوده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه گفت: حدود ۲ و ۵۰۰ شغل از طریق تعامل با کارفرمایان و مؤسسات کاریابی در سال ۹۹ ایجاد شده است.

به گفته رخصی از تعداد شغل‌های مستقیم و غیرمستقیم ایجاد شده برای مددجویان کرمانشاهی بیش از ۲ هزار و ۴۰۰ طرح اشتغال در قالب طرح راهبران شغلی و با نظارت کارآفرینان حرفه‌ای ایجاد شده و هم اکنون یک صد و ۵۰ کارآفرین موفق و حرفه‌ای با کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه همکاری می‌کنند.

وی افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه امسال در لبیک به فرمایشات رهبری و تحقق شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها برنامه اشتغال مددجویان را در صدر امور خود قرار داده و امیدواریم در سال ۱۴۰۰ بیش از یازده هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی مستقیم مددجویی در استان کرمانشاه ایجاد شود.

اخبار مرتبط

خانواده شهدا سهم بزرگی در پیروزی انقلاب دارند

مشارکت بیش از 1000 «پزشک» در طرح اکرام ایتام و محسنین

نماز ظهر عاشورا در بقاع متبرکه شاخص کرمانشاه اقامه می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha