فرهنگ ایثار و شهادت باید به خوبی در جامعه نهادینه شود

فرهنگ ایثار و شهادت باید به خوبی در جامعه نهادینه شود

به گزارش سراج24، حجت الاسلام عادلی در مراسم هشتمین یادواره نخستین شهید مدافع حرم گیلان شهید «امیررضا علیزاده» که در گلزار شهدای رودسر برگزار شد، اظهار کرد: فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه نهادینه شود و وظیفه ما این است که راه و یادشان ادامه یابد.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که شهدا نسبت به اهل بیت غیرت داشتند و در راه خدا از جان خود گذشتند، گفت: شهدایی همچون علیزاده‌ها دشمنان را در خاک و جبهه مقدم خودشان در نطفه خفه کردند.

وی با بیان اینکه بصیرت شهدا در خصوص حضور در جبهه‌های حق علیه باطل همچون سوریه برای حفظ اسلام و تشیع بوده است، افزود: همان افرادی که در فتنه ۸۸ شعار نه لبنان نه غزه را سر می‌دادند در هشت سال دفاع مقدس به جبهه مخالف و صدام کمک می‌کردند.

عادلی با تاکید بر اینکه اگر دشمن در نطفه خفه نشود باید در شهر و خاک خود با دشمنان بجنگیم، تصریح کرد: دشمنان اگر میدان پیدا کنند به خانه ما هم رحم نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه ملتی که عشق به شهادت و بصیرت داشته باشد آن ملت شکست ناپذیر است، افزود: جوانانی همچون علیزاده‌ها با بصیرت و عشق از خاک و میهن خود دفاع کردند.

رئیس شورای سیاست گذاری گیلان گفت: ملت ایران باید یقین داشته باشند از این شرایط سخت اقتصادی عبور خواهیم کرد چرا که جوانان ما در تمامی بحران‌ها سرفراز و سربلند بوده‌اند.

اخبار مرتبط

خدمت به خانواده ایثارگران یک افتخار است

دفاع مقدس تابلوی رشادت‌‌ و ایثارگری‌ جوانان ایران اسلامی است

اهدای 300 بسته کمک های مومنانه در هفته دفاع مقدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha