کارگران ستون فقرات اقتصاد کشور هستند

کارگران ستون فقرات اقتصاد کشور هستند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی امروز در نشست با ضمن گرامی‌داشت هفته کار و کارگر، جامعه کارگری را جامعه متدین و انقلابی عنوان و اظهار کرد: جامعه کارگری رژیم طاغوت را به زانو درآورد و در وقایع پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز نقش‌آفرین بوده و هستند.

وی خاطرنشان کرد: کشورها برای داشتن اقتصاد مستقل و پیشرفته باید جامعه کارگری را حمایت کنند و تحقق این مهم افزایش بهره‌وری در کار را به همراه خواهد داشت.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه کارگران باید از حقوق متناسب با کار برخورد شوند، افزود: برخورداری از حقوق با رونق و جهش تولید و پشتیبانی و مانع‌زدایی‌ها محقق می‌شود.

شاهرخی تجلیل از کارگران را ارزش دانست و گفت: کار را باید به عنوان یک عبادت و ارزش به جامعه معرفی کنیم، گفتمانی که می‌تواند موجب پیشرفت در امور شود.

وی ادامه داد: کارگران ستون فقرات اقتصاد کشور هستند، از این‌رو بدون کار و کارگر کشور رشدی نخواهد داشت، بنابراین الزام‌های موردنیاز برای کارگران باید معرفی شود.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان امنیت شغلی و تامین معیشت کارگران را امری ضروری عنوان و تحقق آن را مستلزم برنامه‌ریزی و توجه کامل مسوولان در سطح کلان بیان کرد.

شاهرخی ادامه داد: زیبنده لرستان نیست که از هزار و ۱۸۰ کارگاه تولیدی، ۳۰ درصد آن‌ها تعطیل باشند، و مابقی نیز با کمتر از ۵۰ درصد فعالیت کنند، این موضوع در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها باید حل شود.

اخبار مرتبط

با تمام قوت از گروه‌های جهادی کردستان حمایت می شود

پایداری مردم دلیل محکمی برای حضور در انتخابات است

جنایت کابل دل هر انسان آزاده‌ای را به درد آورد

0 نظر

ارسال نظر

capcha