مراسم شب‌های قدر در فضای باز ۴۹ امامزاده اصفهان برگزار می‌شود

 مراسم شب‌های قدر در فضای باز ۴۹ امامزاده اصفهان برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، ولی الله روان با اشاره به فرارسیدن شب‌های قدر اظهار داشت: بهره برداری از این شب‌ها که به تعبیری توشه سفر یک سال مسلمانان تا ماه رمضان سال آینده را در بر می‌گیرد از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه در سال جاری همچون سال گذشته برگزاری آئین شب‌های قدر در امامزادگان به دلیل شیوع کرونا با چالش‌هایی رو به رو شده است، ابراز داشت: از این رو برگزاری هر گونه مراسم در این ایام با توجه به دستورات ستاد مقابله با کرونا برنامه‌ریزی خواهد شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه بر اساس مصوبات ستاد مقابله با کرونا برگزاری مراسم احیا در شب‌های قدر تنها در فضای باز امکان پذیر است، تصریح کرد: حضور حداقلی و حداکثر زمان دو ساعت برای برگزاری این مراسم نیز از دیگر شرایط اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا است.

برگزاری مراسم ویژه در سطح ۴۹ بقعه استان

وی افزود: بر این اساس در سال جاری در سه شب مراسم احیا در استان اصفهان این مراسم در امامزادگانی که فضای باز کافی دارند و به ویژه ۴۹ بقعه شاخص استان مراسم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام روان اضافه کرد: توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده برای افراد حاضر در این مراسم توسط مسئولان بقاع متبرکه انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین در امامزادگان توزیع غذا تنها به صورت بیرون بر انجام می‌شود.

اخبار مرتبط

استقرار 210 گروه بسیجی جهت مقابله با کرونا در شمال غرب شیراز

جمع‌آوری تریاژ صحرایی از محوطه بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد

توزیع 24 هزار بسته لوازم التحریر بین دانش‌آموزان محروم استان اصفهان

0 نظر

ارسال نظر

capcha