طرح «محله همدل» محور اقدامات شبکه تبلیغ در رزن و درگزین

طرح «محله همدل» محور اقدامات شبکه تبلیغ در رزن و درگزین

به گزارش سراج24، حجت الاسلام سید روح الله حسینی اظهار کرد: شبکه تبلیغ متشکل از مجموعه‌های معرفتی و تبلیغی مردمی ذیل تبلیغات انقلاب اسلامی یکی از بزرگترین ظرفیت‌های انقلاب در تمام حوزه‌های مورد نیاز جامعه است.

وی با بیان اینکه نخستین نشست شبکه تبلیغ شهرستان‌های رزن و درگزین با حضور رئیس بنیاد هدایت استان همدان در رزن برگزار شد، ادامه داد: در این نشست در خصوص راهکارهای همدلی و ایجاد امید در بین اقشار مختلف جامعه نسبت به آینده انقلاب اسلامی تبادل نظر صورت گرفت.

رئیس تبلیغات اسلامی رزن و درگزین ایجاد بالندگی را بدون داشتن امید و انگیزه غیر ممکن توصیف کرد و گفت: در سالهای گذشته تمام تلاش شبکه رسانه‌ای دشمنان اسلام و انقلاب برای نا امیدی و سیاه نشان دادن جامعه و عملکرد نظام اسلامی در پس از انقلاب بوده است.

حسینی با اشاره به اینکه توپخانه شبکه عنکبوتی تبلیغی و رسانه‌ای دشمن بصورت شبانه روز در حال فعالیت است، افزود: علاوه بر این برخی ناکارآمدی‌ها نیز بر این مسائل و القای نا امیدی دامن می‌زند.

وی ضعف‌ها و بی تدبیری‌ها را حاصل عملکرد مسئولین و مدیران دانست و گفت: البته شبکه تبلیغی وظیفه ایجاد امید و روشنگری در خصوص مسائل حیاتی کشور و جامعه و بازگویی حقیقت‌های جامعه را دارد.

رئیس تبلیغات اسلامی رزن و درگزین بیان دردها و مشکلات و تلاش در جهت حل آنها را مسئله اساسی شبکه تبلیغی دانست و گفت: این شبکه شامل مداحان، طلاب و مبلغین، هیئات مذهبی، فعالین قرآنی و نهضت بانوان است.

حسینی هدف از شکل گیری زنجیره شبکه تبلیغی را هم افزایی جبهه انقلاب اسلامی برای کمک به مردم در تمام ابعاد برشمرد و گفت: ایجاد تصویری روشن و دقیق و همینطور بیان مشکلات مردم به مسئولین از مهمترین وظایف این شبکه است.

وی با اشاره به نهضت مواسات شکل گرفته در سطح کشور در ایام کرونا و حضور طلاب و بسیجیان در بیمارستان رزن جهت همراهی و کمک به کادر درمان، گفت: شبکه تبلیغی در این ایام در حوزه نهضت خدمت رسانی در کنار سایر نهادهای مردمی و انقلابی خوش درخشیدند.

حسینی طرح محله همدل را محوریت اقدامات شبکه تبلیغی در منطقه عنوان کرد و گفت: در این طرح مشکلات تمام محلات بر اساس همدلی و کمک به یکدیگر و توسط خود مردم پیگیری و مرتفع می‌شود.

رئیس تبلیغات اسلامی رزن و درگزین ادامه داد: شبکه تبلیغ دارای گسترده‌ترین پایگاه اجتماعی برای امر تبلیغ معارف اسلامی و انقلابی است.

اخبار مرتبط

واگذاری ۲۲ فرزند به خانواده جایگزین در سمنان

تأثیر مستقیم ارتباط عاطفی زوجین با یکدیگر بر سلامت روحی فرزندان

فرزندآوری راه نجات کشور

0 نظر

ارسال نظر

capcha