استمرار کمک مومنانه در گلستان

استمرار کمک مومنانه در گلستان

به گزارش سراج24، حجت الاسلام روح الله سلیمانی فرد، بعدازظهر پنجشنبه در رزمایش کمک مومنانه امامزاده عبدالله (ع) گرگان اظهار کرد: یکی از مصادیق تقوا، کمک مومنانه و نهضت مواسات بوده که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب هم قرار گرفته است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان افزود: اگر امروز صحبت از عمل جهادی در میدان است می‌توان به یکی از نمودهای آن یعنی کمک مومنانه و استمرار این حرکت، اشاره کرد.

سلیمانی فرد بیان کرد: از ابتدای این طرح از دریچه وقف و بقاع متبرکه و امام‌زادگان که قرارگاه همدلی و معنویت هستند امدادرسانی به مردم و نیازمندان در استان آغاز شد.

وی ادامه داد: تاکنون هشت مرحله رزمایش کمک مومنانه توسط اوقاف گلستان انجام شده که در هفت مرحله گذشته ۸۰ هزار بسته بین نیازمندان توزیع شده است و البته این تنها آمار ثبت شده بوده و آمارها بیش از این تعداد است.

سلیمانی فرد گفت: علیرغم آنکه گلستانی‌ها از نظر دهک درآمدی پایین هستند اما در هر زمینه‌ای که دست یاری به سوی مردان دراز کردیم آنها این دعوت را اجابت کردند.

وی از استمرار پوشش آزادی زندانیان در ماه رمضان هم خبر داد و افزود: در هر عرصه‌ای که نیاز به همراهی مردم داشتیم آنها بسیج شده و به میدان آمدند و هیچ دشمنی با این مردم حریف ما نخواهد بود.

طبق گفته مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان در این مرحله پنج هزار بسته معیشتی بین نیازمندان با کمک خیران و واقفان و کمیته امداد توزیع خواهد شد.

اخبار مرتبط

اهدای 300 بسته کمک های مومنانه در هفته دفاع مقدس

کمک مومنانه‌ی 17 میلیارد تومانی برای تامین جهیزیه و لوازم‌التحریر

توزیع بیش از یک میلیارد بسته کمک معیشتی و بهداشتی توسط سپاه خوزستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha