کتاب «سنگ محک» منتشر شد

کتاب «سنگ محک» منتشر شد

به گزارش سراج24، کتاب «سنگ محک» به قلم حجت‌الاسلام سید محمد حسین راجی و در سه هزار نسخه به همت اندیشکده سعداء و توسط نشر معارف منتشر شد.

این کتاب در سه فصل «شاخصه‌های نامزد اصلح در عرصۀ فردی و اخلاقی»، «شاخصه‌های نامزد اصلح در عرصۀ تخصصی و مدیریتی» و «شاخصه‌های نامزد اصلح در عرصۀ انقلابی» تدوین شده است.

کتاب سنگ محک، ۴۷ ویژگی نامزدهای اصلح را با بهره‌گیری از آیات، روایات و کلام امامین انقلاب و همچنین با استفاده از داستان‌های تاریخی و سیاسی برای مخاطبان بیان می‌کند تا بتواند معیاری برای انتخاب فرد اصلح توسط آحاد مردم باشد.

نویسنده در مقدمه این کتاب، هدف از نگارش کتاب را اینگونه بیان کرده است: «بــرای انـتـخـاب اصـلـح، شناخت مـلاک‌هـا اولـویـت اسـاسـی اســت و بــدون این شناخت، انتخاب اصلح محقق نخواهد شد، لذا نیاز است شناخت کامل و جامعی از ملاک‌ها و شاخصه‌های کاندیدای اصلح به مردم عزیز ارائه شود تا انتخاب اصلح صورت بگیرد.
بـا همین هــدف در ایــن کـتـاب - کــه بـرگـرفـتـه از مـنـابـر حقیر در جـمـع اسـاتـیـد و دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد است- تلاش شده این شاخصه‌ها با استفاده از آیات و روایات و نیز کلام امامین انقلاب بیان شود».

اندیشکده سعداء در فروردین امسال کتاب دیگری تحت عنوان «انتخابات؛ تکرار یا تغییر» را منتشر کرده است که چاپ اول این کتاب در مدت کوتاهی به فروش رسید و به چاپ دوم رسید.

اخبار مرتبط

انتشار کتاب پیامبر رحمت به زبان‌های ترکی استانبولی و بنگلا در هفته وحدت

کتاب تعاملی «مصطفی و امید» منتشر شد

کتابی از پدر به روایت دخترش رونمایی شد/ شهید مدافع حرمی که مدیر بانک بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha