توزیع ۱۱۰ سری جهیزیه هدیه رهبر انقلاب به زوج‌های سیستان وبلوچستان

توزیع ۱۱۰ سری جهیزیه هدیه رهبر انقلاب به زوج‌های سیستان وبلوچستان

به گزارش سراج24، ۱۱۰ سری جهیزیه اهدایی رهبر معظم انقلاب پیش از ظهر امروز طی مراسمی با حضور فرمانده سپاه سلمان و جمعی از مدیران نهادهای حمایتی سیستان و بلوچستان همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) به نوعروسان شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان اهدا شد.

سردار احمد شفاهی، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار داشت: هدفی که برای انقلاب اسلامی در ابتدا اعلام شده و پیوسته امامین انقلاب بر آن تاکید داشتند تعالی و تکامل و قرب الهی است و در مرحله پایین‌تر انسان سازی و مرحله آخر ایجاد جامعه اسلامی با همه مشخصات و آثاری که باید در این موضوع مانند عدالت، معنویت و توحید لحاظ شود.

وی بیان کرد: در کنار همه خدمات خوب و شایسته فرزندان این ملت در قالب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج مستضعفان وظیفه دارند پیوسته در کنار مردم و با مردم مشکلاتشان را مرتفع و خدماتشان را نصیب آن بخش مردم که به شدت نیازمند هستند ارائه کنند.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: خداوند را سپاس گذاریم که در همه ماموریت‌هایی که سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف دنبال می‌کند در کنار محرومان باشیم.

وی بیان کرد: ما این روزها شاهد اتفاقاتی هستیم که احساس می‌کنیم ناسپاسی انجام می‌شود آن هم ناسپاسی ویژه زیرا افرادی که با کمک مردم تحصیل‌کرده و در جاهای مختلف ارتقا یافتند امروز حداقل کارشان خدمت به مردم است.

سردار شفاهی تصریح کرد: در این بازه زمانی ۴۲ سال انقلاب با همت مسئولان نظام جمهوری اسلامی اقدامات ارزشمندی انجام شده که یکی از مباحث محوری تاکید شده به متولیان این نظام خدمت صادقانه به مردم با تمام ظرفیت‌های موجود است.

اخبار مرتبط

کمک مومنانه‌ی 17 میلیارد تومانی برای تامین جهیزیه و لوازم‌التحریر

حل کوتاه‌مدت قطعی آب و برق در سیستان و بلوچستان؛ مقدمه حل بلند مدت مشکل

اهداء ۵۰۰سری جهیزیه به زوجین تحت حمایت کمیته امداد هرمزگان

0 نظر

ارسال نظر

capcha