گفتمان انقلابی باید بتواند به پرسش‌های افکار عمومی پاسخ دهد

گفتمان انقلابی باید بتواند به پرسش‌های افکار عمومی پاسخ دهد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام محمدعلی سالاری اظهار کرد: باید برای تحقق دولت انقلابی و حزب‌اللهی جوان که مورد نظر مقام معظم رهبری است، تلاش کنیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با بیان اینکه به‌منظور تحقق این امر لازم است اقدامات به‌صورت گفتمانی صورت گیرد، ادامه داد: در این راستا گفتمان انقلابی باید بتواند به زبان نسل جوان امروز کشور که همگی متولدین پس از انقلاب و به‌طور خاص دهه ۱۳۷۰ و ۱۳۸۰ هستند آشنا بوده و به زبان آنان سخن بگوید در غیر این صورت اگر زبان این نسل فهم نشود، بدون شک ارتباط با ایشان برقرار نخواهد شد.

وی افزود: گفتمان انقلابی باید بتواند پاسخگوی پرسش‌های افکار عمومی باشد و هیچ ابهامی را در مسیری که برای پیشرفت و آبادانی کشور طرح‌ریزی کرده است باقی نگذارد که لازمه این امر نیز وجود راهکارهای متنوع، آسان و سریع برای پاسخگویی، ارتباط نزدیک و در میدان با مردم، فعال شدن رسانه‌ها و حضور مستمر فعالان این جریان در میان مردم و رفع سوالات و ابهامات است.

حجت‌الاسلام سالاری تصریح کرد: گفتمان حزب‌اللهی باید توان دفاع عقلانی از خود را داشته باشد و در مواجهه با شبهاتی که گفتمان‌های رقیب مطرح کنند، بدون پاسخ نماند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی بیان داشت:: گفتمان انقلابی برای فراگیر شدن باید از همه ابزارهای رسانه‌ای به خصوص ظرفیت فضای مجازی بهره گیرد؛ چراکه امروز بخش عمده هدایت افکار عمومی را فضای مجازی بر عهده دارد و بدون تسلط بر آن امکان فراگیری هیچ گفتمانی ممکن نخواهد بود.

وی در انتها گفت: گفتمان انقلابی برای کسب جذابیت نیازمند تجهیز به زبان هنر است؛ زیرا این هنر است که می‌تواند مفاهیم متعالی را در اذهان عمومی نهادینه کند و در قلب و جان افراد با هر سطحی از درک و دانایی نفوذ دهد و ماندگار سازد و از سوی دیگر بی‌هنری آفت کار فرهنگی و گفتمان سازی است.

اخبار مرتبط

اجرای «مهرواره اوج» در گلستان

خانواده شهدا در پیامرسانی سیره و اهداف شهدا وظیفه سنگینی دارند

دولت انقلابی دست جریان نفوذ را قطع می‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha