آفتاب ضیافت در فضای مجازی برگزار می‌شود

آفتاب ضیافت در فضای مجازی برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، حسین میرشریف اظهار داشت: برنامه دانش آموزی آفتاب ضیافت از نیمه دوم ماه مبارک رمضان تا عید سعید فطر از ساعت ۱۳:۳۰ به صورت اینترنتی در آپارات به نشانی http://Aparat.com/aftabeziafat و در شبکه شاد https://shad.ir/setaregan_nojavan پخش می‌شود.

میرشریف با بیان اینکه در تهیه این برنامه دانش آموزان هم مشارکت دارند، افزود: برنامه آفتاب ضیافت هر روز بین ۳۵ تا ۴۰ دقیقه شامل بخش‌های تفسیر سوره واقعه، میزگرد دانش آموزی با موضوعات روز، معرفی نخبه‌های دانش آموزی، بخش همکلاسی آسمانی، طنز دانش آموزی، پخش سرود و نماهنگ‌های جذاب تقدیم نگاه مخاطبان خواهد شد.

وی با اشاره به بخش مسابقه این برنامه بیان کرد: هر روز قبل از شروع برنامه، راس ساعت ۱۱ صبح، سوالات در کانال آفتاب ضیافت در پیان رسان ایتا و روبیکا به نشانی@aftabeziafat بارگذاری خواهد شد و نوجوانان با تماشای آن برنامه می توانند تا ساعت ۱۵ جواب صحیح سوالات را به شماره ۰۹۳۵۷۷۴۹۵۶۹ پیامک و اسامی برندگان را تا ساعت ۱۶ در کانال مشاهده کنند.

میرشریف ادامه داد: قرار است هر روز به چهار نفر از کسانی که به سئوالات پاسخ صحیح دهند، به قید قرعه شارژ ۳۰ هزار تومانی تقدیم شود.

این ویژه برنامه با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد تهیه و تولید شده است.

اخبار مرتبط

اقامه نماز عید سعید فطر در حرم مطهر رضوی

اعلام آمادگی امام جمعه کاشان برای تزریق واکسن ایرانی کرونا

۵۰۰ هزار ماسک میان ۱۵ شهر خوزستان توزیع می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha