توطئه‌های رژیم صهیونیستی علیه «مسجدالاقصی» راه به جایی نخواهد برد

توطئه‌های رژیم صهیونیستی علیه «مسجدالاقصی» راه به جایی نخواهد برد

به گزارش سراج24 به نقل از العهد، جنبش مقاومت اسلامی حماس با صدور بیانیه‌ای ضمن تقدیر از مقاومت و پایداری مثال‌زدنی ساکنان قدس در برابر اشغالگران صهیونیست، حملات و تجاوزات علیه نمازگزاران و روزه‌داران فلسطینی را به شدت محکوم کرد.

بر اساس این گزارش، در این بیانیه آمده است که ساکنان قدس بار دیگر به جهانیان ثابت کردند که قدس قلب فلسطین است و توطئه‌های دشمن صهیونیستی علیه ملت و مقدسات فلسطین به ویژه مسجد الاقصی در برابر عزم و اراده پولادین ساکنان قدس شکست خورده و راه به جایی نخواهد برد.

حماس بیان کرد که ساکنان بیت‌المقدس باز هم در ماه مبارک رمضان معنی صبر، روزه‌داری، جهاد و مبارزه را به تصویر کشیدند و امت را متوجه دشمن حقیقی خود یعنی رژیم اشغالگر نمودند و بدون سلاح اما با عزم و اراده‌ای پولادین به مقابله با جنایات و سرکوبگری‌های اشغالگران برخاستند.

این جنبش تاکید کرد: ما بار دیگر اعلام می‌داریم که بر وعده خود با شهدا، اسرا و آزادگان پایبندیم و راه آنان را ادامه خواهیم داد و با خدا و ملت خود نیز عهد می‌بندیم که لحظه‌ای از مبارزه علیه دشمن و شهرک‌نشینان اشغالگر اسرائیلی کوتاه نیاییم.

جنبش حماس یادآور شده است: از ملت فلسطین در خارج و تمامی آزادگان امت اسلامی و عربی دعوت می‌کنیم به هر شیوه‌ای که ممکن است، با خیزش مردمی ساکنان قدس اعلام همبستگی کنند تا به دشمن ثابت شود که آن‌ها تنها نیستند.

این جنبش در ادامه تصریح کرده است: با صدای بلند اعلام می‌کنیم که قدس کانون مبارزات آزادگان باقی خواهد ماند.

اخبار مرتبط

حماس: تل آویو بهای مورد نظر مقاومت را پرداخت خواهد کرد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با «محمود عباس» دیدار نمی‌کند

رژیم صهیونیستی ۴ اسیر فلسطینی را به طراحی عملیات تروریستی متهم کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha