پخت غذای گرم برای نیازمندان جایگزین هزینه مراسم ختم درزرین دشت شد

پخت غذای گرم برای نیازمندان جایگزین هزینه مراسم ختم درزرین دشت شد

به گزارش سراج24، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان زرین دشت در زرین دشت با اعلام این خبر گفت: در اقدامی خیر خواهانه چند تن از خانواده‌های عزادار زرین دشتی تمامی هزینه‌های مراسم چهلمین روز درگذشت عزیزان خود را صرف پخت غذای گرم و توزیع آنان بین نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان کردند.

علی اصغر صالحی افزود: با توجه به شروع موج چهارم کرونا و همزمان با ماه ضیافت الهی، این اداره با اخذ مجوز از ستاد کرونای شهرستان و مهیا کردن محیطی کاملاً بهداشتی اقدام به تجهیز و راه اندازی آشپزخانه برای پخت و تهیه بسته‌های غذایی گرم در سطح شهرستان کرد.

توزیع روزانه ۸۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان زرین دشت در ماه مبارک رمضان

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان زرین دشت با بیان اینکه این طرح با همکاری خیرین و نیکوکاران، تشکل‌های مذهبی، ادارات و نهادها و عموم مردم خیراندیش همه روزه در این شهرستان برگزار می‌شود، خاطر نشان کرد: در ایام ماه مبارک رمضان روزانه بین ۴۰۰ تا ۸۰۰ پرس غذای گرم تهیه و در بین ایتام و محرومین توزیع می‌شود.

صالحی از همه خیرین و دلسوزان جامعه درخواست کرد که که این نهاد مردمی را برای رسیدن به رسالت مقدس خود که همان خدمت به محرومین و ایتام می‌باشد، یاری کنند.

به گفته وی، ۴۶۰۰ نفر از جمعیت ۸۰ هزار نفری شهرستان زرین دشت تحت پوشش کمیته امداد هستند که از این تعداد ۱۹۰۰ نفر، زن سرپرست خانوار هستند.

اخبار مرتبط

مشارکت بیش از 1000 «پزشک» در طرح اکرام ایتام و محسنین

پخت ۷۲ هزار پرس غذای گرم ایام تاسوعا و عاشورا در گیلان

طبخ و توزیع ۵ هزار پرس غذای گرم به مناسبت عید غدیر در شیراز

0 نظر

ارسال نظر

capcha