طرح نهایی توسعه امامزاده سیدعباس(ع) بجنورد تاهفته آینده نهایی شود

طرح نهایی توسعه امامزاده سیدعباس(ع) بجنورد تاهفته آینده نهایی شود

به گزارش سراج24، محمدعلی شجاعی ظهر یک شنبه در جلسه پیگیری مصوبات سفر رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور به خراسان شمالی که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: برای تسریع در شروع عملیات اجرایی طرح توسعه امامزاده سید عباس (ع) باید طرح نهایی حداکثر تا یک هفته آینده با اعمال نظرات و پیشنهادات دستگاه‌های تخصصی برای ارسال به سازمان اوقاف و امور خیریه کشور ارائه شود.

استاندار خراسان شمالی ادامه داد: در ۳۴ هکتار زمین طرح توسعه امامزاده سید عباس (ع)، باید تمامی جانمایی‌ها مشخص باشد.

وی با اشاره به تعیین تکلیف اراضی شخصی و ملی برای شروع عملیات اجرایی طرح، افزود: حداکثر تا ۴۸ ساعت آینده، کار تعیین تکلیف و نتیجه نهایی اعلام شود و در خصوص جابجایی سازمان انتقال خون موضوعات تعیین فضاهای اهدا خون و اداری به طور موقت و با واگذاری زمین برای احداث این اداره کل تا ۷۲ ساعت آینده تعیین تکلیف شود.

شجاعی گفت: زمین‌هایی که مشکلی برای شروع عملیات اجرایی ندارند شناسایی و مشکلات سایر اراضی نیز حل و فصل شود.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی با تاکید بر انجام وظایف مشخص شده دستگاه‌های اجرایی برای آغاز عملیات اجرایی طرح، بیان کرد: این طرح باید تولید درآمد داشته باشد و قطعات تجاری و خدماتی مختلف در طرح دیده شود تا خروجی کاربری اراضی به لحاظ اقتصادی برای ورود سرمایه گذار مقرون به صرفه باشد.

وی افزود: در سفر رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور به استان موضوع سرمایه گذاری این سازمان برای لایروبی قنوات مطرح شد که مورد موافقت قرار گرفت لذا باید آمار تعداد قنوات استان احصاء شود.

شجاعی تصریح کرد: با محوریت سازمان اوقاف تا ۷۲ ساعت آینده تمامی زمین‌های شهری و روستایی اوقاف استان با قابلیت اجرای طرح‌های مسکن احصاء شود تا در ادامه با تغییر کاربری اراضی به دنبال اجرای طرح‌های مسکونی و تجاری باشیم.

اخبار مرتبط

موفقیت عمیات خیبر حاصل اعتقاد و شجاعت رزمندگان اسلام بود

نوزدهمین مرحله طرح «شهید رهنمون» اجرا می شود

اصل غافلگیری از مهمترین عوامل پیروزی در عملیات والفجر ۸ بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha