برگزاری مراسم لیالی قدر با رعایت پروتکل‌ها در مسجد نصیرالملک

برگزاری مراسم لیالی قدر با رعایت پروتکل‌ها در مسجد نصیرالملک

به گزارش سراج24، حجت الاسلام مجتبی خوش رنگ با اشاره به برگزاری برنامه‌های متنوع معنوی ویژه ماه مبارک رمضان در مسجد نصیر الملک، گفت: برگزاری درس تفسیر حضرت آیت‌الله دژکام، نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز در ایام ماه مبارک رمضان در این مسجد و پخش آن از شبکه استانی فارس انجام می‌شود.

وی افزود: حجت‌الاسلام استوار میمندی، مدیر حوزه علمیه استان فارس نیز در ایام ماه مبارک رمضان در این مسجد به سخنرانی خواهند پرداخت.

وی ادامه داد: از دیگر برنامه‌ها حضور سایر کارشناسان مذهبی برای ترویج معارف دینی در این مکان و پخش تلویزیونی استانی در سحرهای ماه مبارک خواهد بود.

مدیر مسجد نصیر الملک افزود: مراسم باشکوه میلاد امام حسن مجتبی (ع) نیز امسال به طور ویژه و برای اولین بار در این مسجد با همکاری نهادهای فرهنگی از جمله نهاد نمایندگی ولی فقیه در استان فارس، اداره اوقاف و امور خیریه استان، موقوفه نصیرالملک، آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع)، پایگاه مقاومت ولی امر و کانون مداحان استان و سایر نهادها برگزار خواهد شد که طی آن، ضمن برپایی جشن و مولودخوانی و سخنرانی آیت الله دژکام، طرح اکرام و اطعام و توزیع بسته‌های معیشتی به نیازمندان محله انجام خواهد شد.

او ادامه داد: مراسم ویژه غبارروبی و تنظیف مسجد نصیر و امامزاده زنجیری و فضاسازی معنوی و هنری مکان‌ها متناسب با برنامه‌ها، پخش مداوم نغمه‌های قرآنی و مناجات خوانی از بلندگوی مسجد، از دیگر برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان در این مکان مقدس است.

اخبار مرتبط

وضعیت نابسامان یکی از مراکز درمان کرونا در حاشیه شهر مشهد و سکوت مسئولان!

همایش بررسی ابعاد فرهنگی و اجتماعی کرونا در دانشگاه امام حسین برگزار می‌شود

بزرگ‌ترین مرکز واکسیناسیون کووید۱۹ در فارس راه‌اندازی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha