حضور طلاب جهادگر در بیمارستان ها موجب دلگرمی مردم است

حضور طلاب جهادگر در بیمارستان ها موجب دلگرمی مردم است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی روز یکشنبه در جمع طلاب و روحانیون عضو گروه‌های جهادی سلامت محور استان در سنندج اظهار کرد: یکی از کارها و رویش‌هایی که انقلاب اسلامی داشته، کارهای جهادی و تلاش‌های گروه‌های جهادی بوده است.

وی افزود: یکی از این کارهای بسیار خوب و عام المنفعه توسط این گروه‌های جهادی حضور پرشور در بحث مبارزه با کرونا بوده است.

حجت الاسلام و المسلمین پورذهبی در ادامه با اشاره به حضور گروه‌های جهادی به ویژه‌های گروه‌های جهادی طلاب استان در بیمارستان‌ها، اظهار کرد: حضور فعالانه و جهادی طلاب و روحانیون استان کردستان در بیمارستان‌ها برای کمک به کادر درمان و بیماران کرونایی کاری بزرگ و قابل ارج است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: حضور این عزیزان جهادگر باعث تقویت روحیه معنوی و دینی بیماران و کادر درمانی گردید و این خود نقش بسیار والایی در بحث تجدید دوباره امید در نزد بیماران کرونایی ایفا کرده است.

وی با تاکید بر اینکه روحانیون و طلاب همواره در بحث کرونا در میدان جهاد حضوری کامل داشتند، افزود: خوشبختانه طلاب بر اساس وظیفه دینی و انسانی خود در مراسم غسل، تکفین و تدفین فوت شدگان کرونایی بسیار فعال بودند و این در حالی بود که بستگان فوت شدگان مذکور به خاطر این ویروس منحوس از انجام این کارها کراهت داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی در پایان سخنان خود عنوان کرد: تلاش این عزیزان باعث ایجاد یک قوت قلب در نزد مردم نسبت به روحانیت و تلاش‌های جهادی و جهاد گونه روحانیت شد.

اخبار مرتبط

کرونا ۱۸ البرزی دیگر را به کام مرگ کشید

پرستار کرمانشاهی با ابتلا به کرونا درگذشت

اردوهای راهیان نور در استان‌های زرد و آبی ممکن شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha