حضور طلاب جهادگر در بیمارستان ها موجب دلگرمی مردم است

حضور طلاب جهادگر در بیمارستان ها موجب دلگرمی مردم است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی روز یکشنبه در جمع طلاب و روحانیون عضو گروه‌های جهادی سلامت محور استان در سنندج اظهار کرد: یکی از کارها و رویش‌هایی که انقلاب اسلامی داشته، کارهای جهادی و تلاش‌های گروه‌های جهادی بوده است.

وی افزود: یکی از این کارهای بسیار خوب و عام المنفعه توسط این گروه‌های جهادی حضور پرشور در بحث مبارزه با کرونا بوده است.

حجت الاسلام و المسلمین پورذهبی در ادامه با اشاره به حضور گروه‌های جهادی به ویژه‌های گروه‌های جهادی طلاب استان در بیمارستان‌ها، اظهار کرد: حضور فعالانه و جهادی طلاب و روحانیون استان کردستان در بیمارستان‌ها برای کمک به کادر درمان و بیماران کرونایی کاری بزرگ و قابل ارج است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: حضور این عزیزان جهادگر باعث تقویت روحیه معنوی و دینی بیماران و کادر درمانی گردید و این خود نقش بسیار والایی در بحث تجدید دوباره امید در نزد بیماران کرونایی ایفا کرده است.

وی با تاکید بر اینکه روحانیون و طلاب همواره در بحث کرونا در میدان جهاد حضوری کامل داشتند، افزود: خوشبختانه طلاب بر اساس وظیفه دینی و انسانی خود در مراسم غسل، تکفین و تدفین فوت شدگان کرونایی بسیار فعال بودند و این در حالی بود که بستگان فوت شدگان مذکور به خاطر این ویروس منحوس از انجام این کارها کراهت داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی در پایان سخنان خود عنوان کرد: تلاش این عزیزان باعث ایجاد یک قوت قلب در نزد مردم نسبت به روحانیت و تلاش‌های جهادی و جهاد گونه روحانیت شد.

اخبار مرتبط

اقامه نماز عید سعید فطر در حرم مطهر رضوی

اعلام آمادگی امام جمعه کاشان برای تزریق واکسن ایرانی کرونا

۵۰۰ هزار ماسک میان ۱۵ شهر خوزستان توزیع می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha