مقاومت در برابر جنایات دشمن صهیونیستی ساکت نمی‌نشیند

مقاومت در برابر جنایات دشمن صهیونیستی ساکت نمی‌نشیند

به گزارش سراج24 به نقل از خبرگزاری صفا، «احمد المدلل» عضو ارشد جنبش «جهاد اسلامی» در سخنانی تأکید کرد که گروه های مقاومت در برابر جنایات رژیم صهیونیستی ساکت نمی‌نشینند.

بر اساس این گزارش، وی افزود: بدون شک پیام غزه به دست دشمن صهیونیستی رسید. پیام غزه این است که مقاومت هرگز در برابر جنایات اشغالگران صهیونیست علیه قدس ساکت نمی‌نشیند.

المدلل در ادامه تصریح کرد: نبرد حقیقی ما با دشمن صهیونیستی، نبرد قدس است که همچنان ادامه دارد و متوقف نشده است. قدس در راس اولویت‌ها قرار دارد و ساکنان این شهر از حدود دو میلیارد مسلمان در سرتاسر جهان دفاع می‌کنند و نیازمند حمایت آنها هستند.

وی اشاره کرد که با وجود اینکه غزه پیامی قوی و قاطع به دشمن صهیونیستی در واکنش به عربده‌کشی‌ها و جنایات شهرک‌نشینان صهیونیست داد، اما فلسطینیان کرانه باختری نیز باید در حمایت از قدس علیه اشغالگران به پا خیزند و زمین را زیر پایشان به آتش بکشند.

پیش از این، «فوزی برهوم» سخنگوی حماس گفته بود: سلسله جنایت هایی که رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین مرتکب می شود، نمی تواند اراده فلسطینیان را سست کرده و آنها را از ادامه راه مقاومت باز دارد.

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در ادامه یادآور شد: اراده مقاومت در دفاع از قدس و مسجدالاقصی متزلزل نخواهد شد. مقاومت از هیچ تلاشی برای بازپس گیری حقوق سلب شده فلسطینیان در این زمینه کوتاه نمی آید.

فوزی برهوم در ادامه اظهار داشت: طبیعی است که سلسله حملات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی به غزه با هدف ایجاد تغییر در معادلات نبرد صورت می پذیرد. صهیونیستها مسئول پیامدهای افزایش تنش در غزه هستند.

اخبار مرتبط

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با «محمود عباس» دیدار نمی‌کند

نصرالله وعده خود را عملی کرد

کشته‌شدن ۲ صهیونیست در سقوط هواپیمای شخصی در یونان

0 نظر

ارسال نظر

capcha