پسر ۱۳ ساله گرگانی حساب بانکی مادر خود را خالی کرد

پسر ۱۳ ساله گرگانی حساب بانکی مادر خود را خالی کرد

به گزارش سراج24، سرهنگ ابراهیم پرسا بعدازظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: در پی وصول مرجوعه قضایی مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب بانکی شهروند گرگانی، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا استان قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی ها و تحقیقات صورت گرفته مشخص شد مبلغ ۵۹ میلیون ریال طی چند مرحله از حساب شاکی به صورت اینترنتی برداشت شده است.

پرسا گفت: با تکمیل تحقیقات، متهم که فرزند ۱۳ ساله شاکی پرونده بود، شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی و همکاری و همراهی والدین، احضار و ضمن ابراز ندامت از اقدام مجرمانه خود اینگونه اظهار کرد که «رمز حساب بانکی مادرم را در اختیار داشتم و مخفیانه خرید اینترنتی انجام دادم».

وی خاطرنشان کرد: این نوجوان که به جهت استفاده از سامانه شاد و حضور در کلاسهای آنلاین از گوشی و اینترنت استفاده می کرد، مبالغ برداشت شده از حساب مادرش را برای خرید بازی رایانه ای استفاده کرده است.

رئیس پلیس فتا استان گلستان تصریح کرد: والدین باید بر فعالیت فرزندانشان در فضای مجازی نظارت بیشتری داشته باشند و ضمن همراهی با آنها در جهت فراگیری آموزشهای آنلاین، کارت بانکی، رمز شخصی و اطلاعات حساب خود را در اختیار افرادی که دانش و سواد کافی ندارند، قرار ندهند و پیامک و رمز پویای حساب بانکی خود را فعال کنند.

اخبار مرتبط

بیانیه تسلیت حزب الله به برادر و فرزند آیت الله علوی گرگانی تقدیم شد

تشییع و اقامه نماز بر پیکر آیت‌الله علوی گرگانی در حرم حضرت معصومه(س)

اعلام جزئیات مراسم تشییع آیت الله العظمی علوی گرگانی(ره)

0 نظر

ارسال نظر

capcha