ششمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی در گناوه برگزار شد

ششمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی در گناوه برگزار شد

به گزارش سراج24، امام جمعه گناوه صبح شنبه در حاشیه برگزاری این مرحله از رزمایش مواسات که در مصلای جمعه گناوه با حضور فرماندار گناوه برگزار شد گفت: ماه رمضان ماه سراسر برکت و معنویت است که موجب تقویت همدلی و وحدت مردم برای همیاری و مشارکت در امور خیریه و دستگیری از محرومان می‌شود.

حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی افزود: ششمین رزمایش مواسات و همدلی همزمان با ماه مبارک رمضان در مصلی جمعه گناوه برگزار شد و در این رزمایش با کمک خیرین به ویژه مؤسسه آبشار عاطفه گناوه یک هزار بسته معیشتی تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

وی عنوان کرد: در سال گذشته با فرمان رهبری در خصوص برگزاری رزمایش کمک‌های مومنانه بانک جامع اطلاعاتی نزدیک به حدود ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در شهرستان گناوه شناسایی و تشکیل شد که امسال نیز روستاها به آن اضافه می‌شود.

امام جمعه گناوه تصریح کرد: علی رغم مشکلات متعدد اقتصادی مردم گناوه و تعطیلی بازار این شهر که ناشی از شیوع کرونا است، خیرین شهرستان مشارکت چشم گیری در امور خدا پسندانه داشتند.

حجت الاسلام رکنی حسینی گفت: تا پایان ماه مبارک رمضان تلاش می‌شود ضمن شناسایی نیازمندان و استفاده از تمامی ظرفیت‌های نهاد امامت جمعه کمک‌های معیشتی بین ۳ هزار خانوار نیازمند شهرستان گناوه در شهر و روستاها توزیع شود.

وی در پایان تاکید کرد: این کمک‌ها از طریق مساجد محلات و تشکل‌های مردم نهاد در بین نیازمندان توزیع می‌شود.

اخبار مرتبط

۶۰ ویژه برنامه دهه امامت و ولایت در گناوه برگزار می شود

انتخابات رزمایش سیاسی ملی است

توزیع ۴۰۰ بسته معیشتی در شاهرود

0 نظر

ارسال نظر

capcha