آرامش بخشی و روحیه دادن به بیماران کرونایی توسط طلاب جهادی

آرامش بخشی و روحیه دادن به بیماران کرونایی توسط طلاب جهادی

به گزارش سراج24، حجت الاسلام حسنعلی خوئینی با اشاره به حضور گروه‌های تبلیغی جهادی در بیمارستان‌های استان قم، در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص حضور گروه‌های جهادی و داوطلب برای همیاری با کادر درمان در مراکز درمانی و کمک به بیماران کرونایی، افزود: در حال حاضر حدود ۲۵۰ طلبه جهادی در بیمارستان‌های استان قم فعالیت داشته و این فعالیت‌های طلاب جهادی در سایر استان‌ها نیز برقرار می‌باشد.

مسئول کمیته اعزام به بیمارستان ستاد حوزوی بحران افزود: از جمله وظایف طلاب جهادی، آرامش بخشی و روحیه دادن به بیماران بستری در بخش‌های کرونا و ایجاد فضای معنوی و برگزاری مراسمات دینی متناسب با فضای بیمارستان‌ها می‌باشد که تأثیر بسزایی در بهبود افراد بستری دارد.

مسئول گروه تبلیغی جهادی رشد با اشاره به یاری رسانی طلاب جهادی به بیماران و همراهان آنان در بیمارستان‌ها، تصریح کرد: از اوایل ماه مبارک رمضان دور تازه فعالیت گروه‌های طلاب جهادی با هماهنگی‌های صورت گرفته با آیت الله اعرافی مدیر محترم حوزه‌های علمیه و پشتیبانی سپاه و سازمان بسیج آغاز شده است و تا موقع لزوم ادامه خواهد داشت.

وی در پایان افزود: در حال حاضر گروه‌های جهادی طلاب در چندین مرکز بهداشتی درمانی در استان قم از جمله؛ بیمارستان‌های امیرالمومنین (علیه السلام)، کامکار و فرقانی مشغول خدمت جهادی هستند.

اخبار مرتبط

چرا کرونا هنوز به پایان نرسیده است؟

زوج طلبه‌ ای که آمار فرزندآوری یک روستا را بالا بردند +عکس

طلبه‌ای که 60 کودک‌ کار را به تحصیل برگرداند +عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha