سپاه یک اندیشه و تفکر مبارزه با ظالم است

سپاه یک اندیشه و تفکر مبارزه با ظالم است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام نورالله ولی نژاد ضمن تبریک سالروز تشکیل سپاه پاسداران اظهار کرد: زمانی که سپاه تشکیل شد کسی گمان نمی کرد که جامعه به این نهاد تا این اندازه نیازمند باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: هم اکنون همه به این نتیجه رسیده اند که تدبیر امام (ره) بسیار ارزنده بوده و ما علاوه بر ارتش به سپاه نیاز داریم.

وی ادامه داد: وجود سپاه یک ضرورت بود، به همین دلیل بنیانگذار انقلاب اسلامی، این نهاد را تشکیل داد.

ولی نژاد بیان کرد: سپاه با داشتن بسیج، علاوه بر مجموعه نظامی، یک نهاد فرهنگی و اجتماعی است.

وی با بیان اینکه کارنامه سپاه درخشان است، اضافه کرد: از زمانی که سپاه تشکیل شد در مبارزه با گروهک ها، منافقین، معاندین و اشرار شهدای زیادی را تقدیم کرده و پیروزی های زیادی را به دست آورده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان اضافه کرد: این نهاد در دوران دفاع مقدس حضور کارسازی داشت و مقاومت، ایثار، فداکاری، گذشت و نهراسیدن از دشمنان از ویژگی های سپاه است.

ولی نژاد عنوان کرد: بسیج مولود مقدسی است که به فرمان امام (ره)، این ارتش ۲۰ میلیونی شکل گرفت و در دامن سپاه، مدافع انقلاب و ارزش ها است.

وی گفت: سپاه یک اندیشه و تفکر مبارزه با ظالم و استکبار جهانی است و با هر کسی که قصد دستبرد به منافع ملت را داشته باشد، برخورد می کند.

ولی نژاد تصریح کرد: بین سپاه و ارتش برادری، همدلی و همنوایی بوده و این مجموعه مدافع انقلاب اسلامی هستند و از یک جا فرمان می برند.

اخبار مرتبط

کشف مقادیری سلاح جنگی از تروریست‌ها در منطقه جنوب شرق کشور

عمل به وصیت شهدا عامل پیروزی انقلاب

استفاده از زبان روز در تبلیغ حجاب موثرتر است

0 نظر

ارسال نظر

capcha