سپاه یک اندیشه و تفکر مبارزه با ظالم است

سپاه یک اندیشه و تفکر مبارزه با ظالم است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام نورالله ولی نژاد ضمن تبریک سالروز تشکیل سپاه پاسداران اظهار کرد: زمانی که سپاه تشکیل شد کسی گمان نمی کرد که جامعه به این نهاد تا این اندازه نیازمند باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: هم اکنون همه به این نتیجه رسیده اند که تدبیر امام (ره) بسیار ارزنده بوده و ما علاوه بر ارتش به سپاه نیاز داریم.

وی ادامه داد: وجود سپاه یک ضرورت بود، به همین دلیل بنیانگذار انقلاب اسلامی، این نهاد را تشکیل داد.

ولی نژاد بیان کرد: سپاه با داشتن بسیج، علاوه بر مجموعه نظامی، یک نهاد فرهنگی و اجتماعی است.

وی با بیان اینکه کارنامه سپاه درخشان است، اضافه کرد: از زمانی که سپاه تشکیل شد در مبارزه با گروهک ها، منافقین، معاندین و اشرار شهدای زیادی را تقدیم کرده و پیروزی های زیادی را به دست آورده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان اضافه کرد: این نهاد در دوران دفاع مقدس حضور کارسازی داشت و مقاومت، ایثار، فداکاری، گذشت و نهراسیدن از دشمنان از ویژگی های سپاه است.

ولی نژاد عنوان کرد: بسیج مولود مقدسی است که به فرمان امام (ره)، این ارتش ۲۰ میلیونی شکل گرفت و در دامن سپاه، مدافع انقلاب و ارزش ها است.

وی گفت: سپاه یک اندیشه و تفکر مبارزه با ظالم و استکبار جهانی است و با هر کسی که قصد دستبرد به منافع ملت را داشته باشد، برخورد می کند.

ولی نژاد تصریح کرد: بین سپاه و ارتش برادری، همدلی و همنوایی بوده و این مجموعه مدافع انقلاب اسلامی هستند و از یک جا فرمان می برند.

اخبار مرتبط

بیداری اسلامی یادگار بزرگ و ارزشمند امام خمینی (ره) است

۵۰۰ بسته معیشتی میان نیازمندان سنقر و کلیایی توزیع خواهد شد

۴۰۰۰ شغل در قالب طرح «شهید کریمی» در یزد تثبیت شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha