سردار حجازی همیشه خود را سرباز ولایت می‌دانست

سردار حجازی همیشه خود را سرباز ولایت می‌دانست

به گزارش سراج24، سید ناصر موسوی لارگانی با اشاره به ویژگی‌ها و رشادت‌های سردار شهید سید محمد حجازی اظهار داشت: سردار شهید حجازی یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به ویژه استان اصفهان است.

وی با بیان اینکه شهید حجازی یک فرد بصیر و آگاه به زمان بود، افزود: در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل با حضور آگاهانه خود توانست حضور مؤثری داشته باشد و در دفاع مقدس نیز در کنار رزمندگان اسلام برای دفاع و امنیت کشور در مقابل دشمن همیشه آماده بوده است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سردار شهید حجازی با اینکه پست و مقام والایی داشت اما همیشه خود را سرباز ولایت می‌دانسته است.

وی ادامه داد: شهید حجازی بعد از پیروزی جنگ و دفاع مقدس راهی سوریه و دفاع از حرم حضرت زینب (س) می‌شوند و در آن جایگاه نقش خود را به گونه‌ای ایفا کردند که جز اثرگذارترین افراد بودند.

موسوی لارگانی با اشاره به تواضع و ولایتمداری شهید حجازی گفت: شهید سردار حجازی حتی با اینکه فرمانده بودند هیچگاه از موضع بالا و قدرت نگاه نمی‌کردند و بسیار مردمی و بدون تکبر بودند.

وی یادآور شد: این خصوصیت‌های اخلاقی این شهید باعث شده بود که افراد مختلف به ویژه جوانان را جذب کنند و در حال حاضر جای چنین اشخاصی مانند سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خالی است و این افراد امنیت را به مردم هدیه کردند.

اخبار مرتبط

اصل طرح صیانت از کاربران فضای مجازی با آنچه اعلام شده تفاوت دارد

طرح «فضای مجازی» مجلس با انتقادات اخیر پخته می‌شود

رئیس مجلس به نامه رضا کیانیان پاسخ داد

0 نظر

ارسال نظر

capcha