تهیه و توزیع ۶۰۰ پرس غذای گرم توسط داوطلبان خانه هلال سنندج

تهیه و توزیع ۶۰۰ پرس غذای گرم توسط داوطلبان خانه هلال سنندج

به گزارش سراج24، پیام جلالی از توزیع ۶۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان سنندج خبر داد و اظهار کرد: این اقدام خیرخواهانه‌ داوطلبان و خیرین گرانقدر سنندجی در راستای اجرای طرح همای رحمت در ماه مبارک رمضان بود.

وی اضافه کرد: طی فراخوانی که قبل از ماه مبارک رمضان به خیرین و داوطلبان عزیز سنندجی توسط خانه هلال سنندج داده شد، جمعی از داوطلبان نیکوکار به جمع‌آوری کمک مالی برای اطعام نیازمندان در این ماه عزیز پرداختند.

 جلالی با ذکر این مطلب که صفر تا صد این اقدام خیرخواهانه توسط خود داوطلبان انجام می‌شود، تصریح کرد: در این راستا بیش از ۲۰ میلیون تومان توسط داوطلبان خانه‌ هلال سنندج جمع‌آوری شده و صرف پخت غذا برای اطعام نیازمندان شد.

وی گفت: با هماهنگی انجام شده توزیع این اطعام در بین موسساتی از قبیل کودکان بی‌سرپرست و معلولین ذهنی روانی و زنان سرپرست خانوار و افراد نیازمند صورت گرفت.

وی افزود: سنت حسنه  اطعام نیازمندان همه ساله در ماه مبارک رمضان و در قالب طرح همای رحمت، چندین نوبت و در همه  خانه‌های هلال شهرستان‌های استان انجام شده و با مشارکت خود داوطلبان هلال احمر به مرحله  اجرا در می‌آید.

وی در پایان ضمن تقدیر از همکاران شعبه هلال احمر شهرستان سنندج و خانه هلال شعبه که بانی اصلی این کار خداپسندانه بودند، گفت: جا دارد از داوطلبان ارزشمند هلال احمر که وظیفه مدیریت این کار داوطلبانه و خیرخواهانه را بر عهده داشته‌اند کمال تشکر کنم.

اخبار مرتبط

۱۰۰ هزار وعده غذای گرم طی عید غدیر در خراسان شمالی توزیع می‌شود

برگزاری اولین جشنواره سراسری کاریکاتور حجاب و عفاف در سنندج

انتخاب آیت‌الله رئیسی نتیجه بصیریت بالای مردم بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha