۱۳۲ زندانی جرایم غیر عمد بوشهر آزاد می‌شوند

۱۳۲ زندانی جرایم غیر عمد بوشهر آزاد می‌شوند

به گزارش سراج24، رضا مقبلی‌قرائی در گفت‌وگو با خبرنگاران با تقدیر از مشارکت مردم در عرصه‌های خدمت رسانی اظهار داشت: ۱۴۷ زندانی جرایم غیر عمد در سال گذشته با مشارکت مردم آزاد شدند.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان بوشهر با بیان اینکه برای آزادی این زندانیان و مددجویان ۱۱۰ میلیارد تومان هزینه شد گفت: از این مبلغ ۸۷ میلیارد تومان آن گذشت شاکیان بوده است.

وی بیان داشت: همچنین توسط محکومان ۱۷ میلیارد تومان تامین شد و علاوه بر آن ستاد مرکزی دیه در آزادی این زندانیان ۲.۵ میلیارد تومان به صورت بلاعوض کمک کرد و مردم خیر و نیکوکار استان هم ۱.۵ میلیارد تومان پرداخت کردند.

مقبلی‌قرائی، همکاری و خدمات ستاد دیه در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد ستودنی دانست و بیان کرد: امسال برای آزادی ۱۳۲ زندانی جرایم غیر عمد استان بوشهر اقدامات مهمی در ماه مبارک رمضان انجام شده که بدهی این مددجویان ۹۷ میلیارد تومان است.

وی، با بیان اینکه این کمک‌ها به زندانیانی ارائه می‌شود که فاقد سابقه کیفری باشد و به مواد مخدر اعتیاد نداشته باشند افزود: در این راستا بدهکاران مالی غیر کلاهبرداری، قتل‌های غیر عمد، چک غیر کلاهبرداری، مهریه، نفقه و صدمات کارگاهی مشمول دریافت خدمات ستاد دیه استان می‌شوند.

اخبار مرتبط

حوزه علمیه خواهران بوشهر مرکز بستری موقت کرونایی‌ها شد

بیش از ۴۰۰ واحد مسکونی تحویل مددجویان بوشهر می‌شود

چهار هزار روحانی مستقر در سطح کشور فعالیت دارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha