آثار ارسال شده به جشنواره ملی عکس رضوی در شرایط کرونایی مطلوب بود

آثار ارسال شده به جشنواره ملی عکس رضوی در شرایط کرونایی مطلوب بود

به گزارش سراج24 به نقل از دبیرخانه دهمین جشنواره ملی عکس رضوی، جواد روشندل درباره اختتامیه دهمین جشنواره ملی عکس رضوی ضمن تقدیر از همه افرادی که در این جشنواره شرکت کرده و آثار خود را ارسال کردند، اظهار کرد: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، اختتامیه این جشنواره به صورت مجازی برگزار شد.

سرپرست معاونت هنری و سینمایی خراسان رضوی افزود: کیفیت و کمیت آثار ارسال شده به این جشنواره با توجه به شرایط کرونایی و محدودیت‌هایی برای عکاسان برای ثبت آثار میدانی در سطح مطلوبی ارزیابی می‌شود.

وی ادامه داد: ۲۷ اثر از شرکت‌کنندگان کشور به بخش نمایشگاهی این جشنواره راه یافت که با توجه به شرایط کرونایی نمایشگاه مجازی آثار در سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

در پیام جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به اختتامیه دهمین جشنواره ملی عکس رضوی آمده است: اگرچه به لحاظ تعداد آثار و به دلیل شرایط اپیدمی کرونا و مجازی بودن، در مقایسه با جشنواره نهم با کاهش آثار عکاسی روبه‌رو بود ولی به لحاظ بار معنایی و محتوایی و تنوع در موضوعات ارزشی قابل تحسین است که در این راستا از همه شرکت‌کنندگان و همچنین عوامل برگزارکننده این جشنواره تشکر می‌کنم.

اسامی برگزیدگان دهمین جشنواره ملی عکس رضوی به شرح زیر است:

در بخش حرفه‌ای سه برگزیده و بدون اولویت، محمدرضا بهرامی از آذربایجان شرقی شهرستان اهر، احمدناجی از چهارمحال بختیاری شهرستان شهرکرد و مجید حجتی از اصفهان شهرستان اصفهان.

در بخش پویش مردمی نیز امیر مردانی از بوشهر بندر گناوه، محمدحسن صلواتی از خراسان رضوی شهرستان مشهد و امیرحسین کمالی از اصفهان شهرستان اصفهان به عنوان برگزیدگان معرفی شدند.

مهدی ایمانی با موضوع کرونا از آذربایجان شرقی، فاطمه بابایی با موضوع ایثار و شهادت و یادمان شهید سلیمانی و شهید فخری‌زاده از رشت و سیدمحمد صادق حسینی در موضوع اعتیاد از شیراز و سعید قاسمی با موضوع ترویج فرهنگ نماز از اهر برگزیدگان بخش‌های ویژه این جشنواره معرفی بودند.

اخبار مرتبط

دفاع مقدس یک مکتب انسان‌ساز در دست معلمان است

وضعیت نابسامان یکی از مراکز درمان کرونا در حاشیه شهر مشهد و سکوت مسئولان!

رکورد تزریق واکسن کرونا در خراسان رضوی شکسته شد/

0 نظر

ارسال نظر

capcha