توزیع بسته‌های معیشتی طی ۵ مرحله در ماه مبارک رمضان در کرمان

به گزارش سراج24، سردار حسین معروفی در جمع خبرنگاران با قدردانی از همراهی ملت ایران در حوزه کمک‌های مؤمنانه اظهار کرد: پس از فرمان مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش مواسات، قرارگاه خدمات اجتماعی امام حسن مجتبی (ع) را در استان تشکیل دادیم و توفیق یافتیم طی ۹ مرحله ۴۰۲ هزار بسته معیشتی بین ۶۲ هزار خانواری که شناسایی شدند، توزیع کنیم که ۱۳۱ میلیارد تومان ارزش این بسته‌ها بوده است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد: سال گذشته توفیق یافتیم در قالب خدمات اجتماعی جبهه انقلاب اسلامی، ۳ هزار و ۸۰۱ پروژه محرومیت‌زدایی و اشتغالزایی با مبلغ ۶۹ میلیارد تومان انجام دهیم.

وی افزود: در سال جاری در ادامه کمک مومنانه با دستور رهبری و فرمانده کل سپاه هم در کمک به قطع زنجیره کرونا در طرح شهید سلیمانی و هم کمک مژمنانه از اول سال تاکنون ۳۰ هزار بسته معیشتی بین آسیب‌دیدگان از کرونا توزیع شده است.

معروفی خاطرنشان کرد: از این به بعد 5 مرحله در ماه مبارک رمضان توزیع بسته‌های معیشتی داریم که دوم اردیبهشت همزمان با سالروز تأسیس اساسنامه سپاه، نیمه ماه مبارک زمان، ۱۷ اردیبهشت سالرزو تأسیس بسیج سازندگی، لیالی قدر و عید فطر با هماهنگی همه رده‌های حمایتی به‌صورت قرارگاهی برای مردم توزیع می‌کنیم ضمن اینکه غذای گرم به‌طور ویژه در نیمه ماه مبارک رمضان و شب‌های قدر توزیع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رویکرد کمک‌های مومنانه امسال متفاوت است، تصریح کرد: یکی از برنامه‌ها در حوزه آزادی زندانیان جرایم غیرعمداست و اشتغال از برنامه‌های جدی امسال خواهد بود، حوزه آب شرب و بهداشتی یکی ازموضوعات مهم استان کرمان جزو  برنامه‌های ویژه است و حوزه ازدواج آسان و حوزه‌های فرهگی و اجتماعی در دستور کار داریم که امیدواریم در سال ۱۴۰۰ بتوانیم با یک جهش و کار قرارگاهی بتوانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با تقدیر از همه مسؤولان، نهادهای انقلابی، خیران و مردم ابراز امیدواری کرد در سال ۱۴۰۰ بیشتر کمک‌های خود را ارائه دهند تا بتوانیم خدمات بیشتری به مردم انجام دهیم.

اخبار مرتبط

پرستار کرمانشاهی با ابتلا به کرونا درگذشت

توزیع بیش از ۲ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان چادگانی

توزیع ۱۳ هزار بسته معیشتی از ابتدای کرونا توسط طلاب بسیجی اصفهان

0 نظر

ارسال نظر

capcha