اجرای طرح «اطعام نیازمندان» در ماه مبارک رمضان در تربت‌جام

به گزارش سراح24، محمد شاکرآبادی با اشاره به توزیع ۲۵ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان تربت‌جام در ماه مبارک رمضان، بیان کرد: امسال نیز مانند سال‌های گذشته در آستانه ماه مبارک رمضان و به منظور دستگیری از نیازمندان برنامه‌های متعددی توسط کمیته امداد اجرا می‌شود، همه مراحل کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی همراه است.

مدیر کمیته امداد خمینی تربت جام گفت: امسال نیز در تلاش هستیم تا به همت امدادگران، نیروهای بسیجی، جهادی، مردمی و استفاده از ظرفیت خیران و مراکز نیکوکاری یک بار دیگر طرح «اطعام نیازمندان» در ماه مبارک رمضان را اجرا کنیم.

وی در ادامه از توزیع سبد کالا بین خانواده‌های نیازمند و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد تربت جام در ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: پیش‌بینی می‌شود با همکاری مراکز نیکوکاری و خیران نیکوکار ١۵٠٠ سبد کالا تهیه و بین نیازمندان توزیع شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی تربت‌جام با اشاره به اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین به منظور جذب حامی برای ایتام تحت حمایت این نهاد در ایام ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: از هزار و ۵۳۰ یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد ١۴٠ فرزند فاقد حامی هستند که امیدواریم با مشارکت خوب مردم نوع‌دوست در این طرح بتوانیم برای این ایتام و فرزندان محسنین حامی جذب کنیم.

وی خاطرنشان کرد: خیران و مردم نوع دوست شهرستان تربت‌جام از طریق تماس با شماره‌های ٠۵١۵٢۵٣٠٢٢۶ - ٠۵١۵٢۵۴١١١٣ می‌توانند حمایت ایتام تحت حمایت کمیته امداد را بر عهده بگیرند.

شاکرآبادی در انتها بیان کرد: نیکوکاران می‌توانند با استفاده از روش‌های ذیل از جمله شماره‌گیری کد دستوری #۰۵۱۴*۸۸۷۷* و یا از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۲۲۲۳۰۸ به نام وجوه امانی کمیته امداد تربت جام با مشارکت در طرح‌های مختلف این نهاد یاری‌گر نیازمندان در ماه مهمانی خدا باشند.

اخبار مرتبط

تامین کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان در کرمانشاه

پلمب ۱۲ واحد متخلف در قم به علت فعالیت غیر مجاز در ماه رمضان

پیکر مطهر شهید حجت الاسلام دارایی در تربت جام تشییع شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha