نقش پلیس در رعایت هنجارها در جامعه باید هوشمندانه ومهربانانه باشد

نقش پلیس در رعایت هنجارها در جامعه باید هوشمندانه ومهربانانه باشد

به گزارش سراج24، آیت الله رسول فلاحتی در دیدار جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به جایگاه به نیروی انتظامی در برقراری امنیت جامعه، اظهار کرد: قدردان تلاش‌های نیروی انتظامی هستیم.

وی با بیان اینکه مردم شاهد تلاش‌های نیروی انتظامی برای برقراری امنیت در جامعه هستند، افزود: مراجعه به پلیس برای حل مشکلات به شهروندان احساس آرامش و امنیت می‌دهد.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در نظام اسلامی دغدغه عالمان دین را دارد، تصریح کرد: این نیرو از دل مردم برخواسته و می‌توان گفت نیروی مردمی است.

آیت الله فلاحتی عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را عرصه‌های برشمرد که پلیس برای برقراری امنیت در آنها تلاش می‌کند، اضافه کرد: پلیس در رعایت جامعه نسبت به هنجارها باید هوشمندانه، قدرتمندانه و مهربانانه عمل کند.

وی با اشاره به اینکه پلیس باید روانشناسی اجتماعی را بداند و جامعه با وجود چنین پلیسی بالنده خواهد بود، ادامه داد: با توجه به فرا رسیدن فصل گرما و استفاده مردم از ساحل و تفرجگاه‌ها حضور فیزیکی و میدانی پلیس در طرح‌های دریا اثرگذار است.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه نیروی انتظامی حافظ امنیت جامعه است، اظهار کرد: از هر کاری که پلیس در راستای ارتقای امنیت اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی استان گیلان انجام دهد، حمایت می‌کنیم.

اخبار مرتبط

قصه شنیدنی عاشقی جوانی از دیار سید جلال‌الدین

حضور هدفمند پلیس در فضای مجازی ضروری است

فعالیت ۶۳ طلاب بسیجی در آرامستان‌های گیلان

0 نظر

ارسال نظر

capcha