با صدور پیامی؛

سازمان فضای مجازی سراج شهادت سردار حجازی را تسلیت گفت +عکس

سازمان فضای مجازی سراج شهادت سردار حجازی را تسلیت گفت +عکس

به گزارش سراج24؛ در پی شهادت جانباز اسلام سردار «سید محمد حسین زاده حجازی» سازمان فضای مجازی سراج با صدور پیامی، ضمن عرض تسلیت به محضر فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی)، همرزمان، همکاران وی و بازماندگان، از خداوند متعال برای این سردار شهید و همه شهدای انقلاب اسلامی علو درجات و رحمت واسعه الهی را مسئلت خواست.

در متن این پیام آمده است:

"خبر عروج ملکوتی سردار رشید اسلام و جانباز سرافراز دفاع مقدس سید محمد حجازی که عمر با برکت خویش را در صحنه های دفاع مقدس، جبهه مقاومت و دفاع از حریم ولایت سپری نموده بود، موجب تالم خاطر همه دوستداران انقلاب اسلامی در منطقه و همرزمان و همراهان وی شد.
سال های حضور و مجاهدت سردار شهید سید محمد حجازی در محور مقاومت، پیام‌آور امنیت و صلابت ملت های مسلمان در منطقه بود که در نهایت نیز در ماه میهمانی خدا به همرزم شهیدش سپهبد حاج قاسم سلیمانی پیوست.
سازمان فضای مجازی سراج با تسلیت به محضر فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) و همه بازماندگان، همرزمان و همکاران وی، از خداوند متعال برای این سردار شهید و همه شهدای انقلاب اسلامی علو درجات و رحمت واسعه الهی را مسئلت می نماید.

 

Preview

 

اخبار مرتبط

ویدئو/ مرد خدا ...

اولین مینیمال از سلسله مینیمال‌های آموزشی تحت عنوان تربیت راهنمایان سواد فضای مجازی+ویدئو

عکس نوشت/ رعایت پروتکل های بهداشتی و پوستر ویژه محرم

0 نظر

ارسال نظر

capcha