صهیونیست‌ها یک رهبر سرشناس حماس را دستگیر کردند

صهیونیست‌ها یک رهبر سرشناس حماس را دستگیر کردند

به گزارش سراج24، مأموران امنیتی رژیم صهیونیستی صبح امروز (دوشنبه) با یورش به خانه «عدنان الحصری» از رهبران سرشناس جنبش مقاومت اسلامی حماس، او را دستگیر کرده و با خود بردند.

به نوشته وبگاه معا، مأموران رژیم صهیونیستی پس از ورود به خانه این شخصیت ۵۶ ساله در اردوگاه «طولکرم» در شمل کرانه باختری، وسایل خانه را بهم ریخته و با ایجاد رعب و وحشت، وی را دستگیر کردند.

صهیونیست‌ها همچنین تمامی گوشی‌های همراه اعضای خانواده را از آن‌ها گرفته و با خود بردند.

یک ماه دیگر در فلسطین انتخابات پارلمانی برگزار شود و رژیم صهیونیستی از چند ماه پیش دستگیری شخصیت‌ها و رهبران جنبش حماس در کرانه باختری را شدت بخشیده است.

«مصطفى الشنار»، «عدنان عصفور»، «یاسر منصور»، «خالد الحاج»، «عبد الباسط الحاج»، «عمر الحنبلی» و «فازع صوافطة» از شخصیت‌های حماس هستند که در ماههای ژانویه و فوریه دستگیر شدند.

«جمال الطویل»، «باجس نخله»، «عیسی الجعبری»، «مازن النتشه»، و «خاتم قفیشه» نیز در ماه مارس بازداشت شدند.

منابع رسانه‌ای اسرائیلی بارها از بیم این رژیم از احتمال پیروزی حماس همانند سال ۲۰۰۶ در انتخابات پارلمانی خبر داده‌اند و صهیونیست‌ها تلاش بسیاری برای لغو یا تعویق انتخابات آغاز کرده‌اند.

«محمود عباس»، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اواخر دی‌ماه گذشته، موعد برگزاری انتخابات پارلمانی (مجلس قانونگذاری) پس از ۱۵ سال وقفه وانتخابات ریاستی پس از ۱۶ سال وقفه و انتخابات شورای ملی را تعیین کرد.

وی طی حکمی، تأکید کرد که انتخابات پارلمانی در تاریخ ۲۲ ماه مه ۲۰۲۱ (یکم خرداد ۱۴۰۰)، انتخابات ریاستی ۳۱ جولای ( ۹ مرداد ۱۴۰۰) و شورای ملی ۳۱ آگوست (۹ شهریور) برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

حماس: تل آویو بهای مورد نظر مقاومت را پرداخت خواهد کرد

مقاومت: اسرائیل را مجبور به پذیرش خواسته‌های ملت فلسطین خواهیم کرد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با «محمود عباس» دیدار نمی‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha