۳۵۰ زندانی در آذربایجان‌شرقی برای آزادی نیازمند کمک خیران هستند

۳۵۰ زندانی در آذربایجان‌شرقی برای آزادی نیازمند کمک خیران هستند

به گزارش سراج24، رسول تقی‌پور اظهار کرد: این تعداد زندانی حدود ۱۷۰ میلیارد تومان بدهی دارند و در صورت جمع آوری ۱۲ میلیارد تومان، زمینه آزادی آنها فراهم می‌شود.

وی در خصوص برگزاری مراسم گل ریزان امسال اظهار کرد: به علت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا جشن گلریزان امسال در ماه مبارک رمضان به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

تقی پور ادامه داد: خیران برای واریز کمک‌های نقدی خود برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و محکومان مالی از طریق شماره حساب ۰۱۰۴۴۴۴۴۴۰۰۰۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۵۶۱۶۰ نزد بانک صادرات به نام ستاد دیه استان و یا از طریق سایت رسمی ستاد دیه استان و یا با مراجعه به دفتر ستاد دیه استان واقع در تبریز - بلوار استاد شهریار- بلوار گلکار - خیابان ترافیک - خیابان نصر - جنب ایستگاه شماره ۱۸ آتش نشانی مراجعه و با مطالعه پرونده مددجویان، زمینه آزادی آنان را فراهم کنند.

وی افزود: شماره تلفن ۰۴۱۳۳۲۸۸۴۲۸ نیز آماده پاسخگویی و راهنمایی خیران در این زمینه است.

مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی درباره آزادی زندانیان نیازمند از طریق هزینه مراسم ترحیم نیز گفت: این سنت حسنه به مدت سه سال است که در تبریز رایج و به یک فرهنگ تبدیل شده است و تاکنون حدود یک هزار و ۱۰۰ خانواده هزینه برگزاری مراسم ترحیم اموات خود را برای آزادی زندانیان غیرعمد و محکومان مالی صرف کرده و بیش از ۳۷۰ زندانی از این طریق آزاد شده‌اند.

اخبار مرتبط

۸۰ درصد زندانیان سمنانی امسال صاحب کار می‌شوند

توزیع ۳ هزار پرس افطاری متبرک میان زندانیان استان قم

روحیه تعاون باید در جامعه نهادینه شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha