توزیع ۲۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان استان ایلام

توزیع ۲۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان استان ایلام

به گزارش سراج24، سردار جمال شاکرمی عصر شنبه در نشستی که در محل فرماندهی سپاه امیرالمومنین (ع») استان ایلام با مدیرکل کمیته امداد استان برگزار شد، اظهار کرد: مقرر شده در شب‌های مبارک قدر و سالروز ولادت امام حسن مجتبی و کریم اهل بیت، تعداد بیش از ۲۰ هزار پرس غذای گرم با همکاری سپاه و کمیته امداد بین مددجویان و نیازمندان استان توزیع شود.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: کمیته امداد و سپاه همواره در راستای محرومیت زدایی از استان و خدمت به نیازمندان تعاملات و همکاری‌های بسیار نزدیکی با هم داشته‌اند که مهم‌ترین بخش از این همکاری‌ها در زمینه ساخت و تأمین مسکن نیازمندان بوده است.

سردار شاکرمی با عنوان اینکه همواره تلاش کرده‌ایم راه ارتباطی سپاه و کمیته امداد به عنوان دو دستگاه مولود انقلاب در راستای خدمت به نیازمندان مستحکم نگه داشته شود، افزود: در ماه مبارک رمضان امسال هم همکاری این دو دستگاه در چند زمینه مهم از جمله طرح ایران مهربان و موضوع حامی یابی برای ایتام و نیز اطعام نیازمندان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در موضوع اطعام نیازمندان نیز در طول ماه مبارک رمضان با استفاده از امکاناتی که سپاه در زمینه پخت و تهیه غذا در اختیار دارد موضوع توزیع ۲۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان در مدت ۴ شب عملیاتی خواهد شد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام، حامی یابی برای ایتام و کودکان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد را یکی دیگر از زمینه‌های همکاری بین کمیته امداد و سپاه استان برشمرد و گفت: برنامه هدف گذاری شده ما این است که ۱۲ هزار حامی برای کودکان یتیم و نیازمند استان جذب کنیم.

سردار شاکرمی افزود: به همین منظور قرارگاهی در سپاه تشکیل شده است که موضوع حامی یابی برای ایتام و طرح ایران مهربان را رصد و پیگیری کند تا به این طرح نیز تا پایان نیمه اول ماه مبارک رمضان بر اساس برنامه هدف گذاری شده به سرانجام برسد

اخبار مرتبط

حجت‌الاسلام شیرازی سخنران مراسم هشتم شهریور در ایلام است

تجمع هیئت های مذهبی ایلام در روزهای تاسوعا و عاشورا لغو شد

۱۱ هزار سبد کالایی بین نیازمندان استان بوشهر توزیع می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha