کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان در خراسان شمالی توزیع شده است

کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان در خراسان شمالی توزیع شده است

حسین حاجی بیگلو در خصوص تأمین کالاهای پرمصرف مردم در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: با توجه به افزایش تقاضا برای کالاهایی از جمله برنج، مرغ، گوشت قرمز، روغن و … در ماه مبارک رمضان، با تدابیر اتخاذ شده دیگر شاهد ایجاد صف نخواهیم بود.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی ادامه داد: قیمت بعضی از اقلام تنظیم بازار در استان خراسان شمالی نسبت به دیگر استان‌ها پایین‌تر است.

وی قیمت برنج هندی، شکر و روغن جامد ۵ کیلویی را به ترتیب ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان، ۸ هزار و ۷۰۰ تومان و ۵۶ هزار تومان عنوان کرد.

حاجی بیگلو همچنین با اشاره به قیمت دیگر اقلام تنظیم بازار و قابل توزیع در ماه مبارک رمضان تصریح کرد: قیمت روغن خوراکی ۲ هزار و ۷۰۰ گرمی ۳۲ هزار تومان، قیمت روغن هزار و ۸۰۰ گرمی ۲۳ هزار تومان و قیمت روغن ۸۱۰ گرمی ۱۰ هزار تومان است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی قیمت گوشت منجمد داخلی را بین ۸۰ تا ۸۳ هزار تومان اعلام کرد و گفت: قیمت سردست ۸۰ و قیمت ران ۸۳ هزار تومان است که به مقدار ۳۱ تن در استان در حال توزیع می‌باشد.

وی از قیمت کمتر قند در استان نسبت به قیمت اعلام شده خبر داد و افزود: هم اکنون عرضه قند در سطح استان با قیمت کیلویی ۹ هزار و ۸۰۰ تومان در حال توزیع است و این در حالیست که قیمت اعلام شده ۱۰,۵۰۰ تومان می‌باشد.

حاجی بیگلو در انتها از توزیع مرغ با نرخ مصوب ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان خبر داد و گفت: با هم افزایی نهادهای حکومت در خراسان شمالی سعی داریم مشکلی برای مردم پیش نیاید.

اخبار مرتبط

ادبیات گام دوم انقلاب باید از طریق هنر منعکس شود

۱۰ هزار وعده غذای گرم و افطاری ساده در خراسان شمالی توزیع شد

توزیع ۲۳۱ هزار بسته معیشتی و غذای گرم در طرح اطعام مهدوی در خراسان شمالی

0 نظر

ارسال نظر

capcha