محفل مجازی «ربیع القرآن» به صورت مجازی در گیلان برگزار شد

محفل مجازی «ربیع القرآن» به صورت مجازی در گیلان برگزار شد

به گزارش سراج24، پریسا کرمی اظهار کرد: همزمان با سومین روز از ماه مبارک رمضان و ویژه برنامه قرآنی نهاد کتابخانه های عمومی کشور اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان میزبان برگزاری محفل مجازی قرآنی «ربیع القرآن» بود.

وی افزود: این برنامه با حضور استاد «ابراهیم فلاح تبسم چهره» از قاریان برجسته بین المللی از گیلان و تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید در پلتفرم شبکه مجازی اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران برگزار شد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی گیلان ادامه داد: در این محفل قرآنی مجازی که با قرائت آیات ۱ تا ۱۹ سوره «مزمل»، از حاضران در این محفل مجازی خواسته شد تا به سوال مطرح شده در این محفل مجازی پاسخ داده و در مسابقه پیامکی برنامه شرکت کنند.

وی همچنین اضافه کرد: در سوال سومین برنامه محفل قرآنی «ربیع القرآن» از بینندگان برنامه خواسته شد تا به این سوال که؛ خدای بزرگ در کدام سوره از جز سوم قرآن کریم می‌فرمایند: (غیر دین اسلام و تسلیم حقیقی در برابر پروردگار دین دیگری پذیرفته نیست؟) پاسخ دهند.

کرمی افزود: علاقه‌مندان تا ۲۴ ساعت پس از پایان برنامه می‌توانند با ارسال پاسخ صحیح به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۵۰۱۸ در این مسابقه شرکت کنند. به برگزیدگان این مسابقه نیز جوایزی اهدا خواهد شد.

وی اظهار کرد: محفل انس با قرآن کریم «ربیع القرآن» با هدف توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی و تعمیق باورهای دینی در خانه و خانواده، با مشارکت ادارات‌کل کتابخانه‌های عمومی استان‌ها با حضور قاریان ممتاز کشور به صورت مجازی در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است؛ علاقه‌مندان می‌توانند در ماه مبارک رمضان همه روزه ساعت ۱۸ از طریق نشانی https://www.skyroom.online/ch/tehranpl.ir/quran در این محفل قرآنی شرکت کنند. این ویژه‌برنامه که با محوریت اداره‌کل کتابخانه های عمومی استان تهران برگزار می‌شود به صورت زنده نیز از صفحه اینستاگرام این اداره‌کل به نشانی Instagram.com/tehranplir و فضاهای مجازی استان‌ها پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

حضور آثار مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در نمایشگاه مجازی قرآن

برنامه‌های روز قدس در کرمان به صورت مجازی برگزار می شود

آفتاب ضیافت در فضای مجازی برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha