تکذیب یک شایعه؛

تزریق واکسن کرونا، دلیل فوت ۲ تن از کادر درمان سبزوار نبوده است

تزریق واکسن کرونا، دلیل فوت ۲ تن از کادر درمان سبزوار نبوده است

به گزارش سراج24؛ بر این اساس ادعا شده بود که محمد کریمی، پرستار شاغل در بخش کرونای بیمارستان واسعی و مجید بزرگمهرمنش، بهیار و نمونه‌گیر بیماران کرونایی مرکز جامع سلامت جعفرآباد سبزوار، پس از تزریق واکسن کرونا به‌صورت ناگهانی فوت کرده‌اند.
با بررسی‌های انجام شده در مرکز مقابله با شایعات سایبری مشخص شد، فوت این ۲تن هیچ ارتباطی با واکسن کرونا نداشته و بنابر گفته روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار یکی از متوفیان بر اثر پارگی آئورت، جان خود را از دست داده و دیگری نیز شب گذشته در محیطی خارج از بیمارستان فوت کرده است.
محمد باقرزاده، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی سبزوار، همچنین تاکید کرد که تاکنون هیچ‌گونه عوارض خاصی بعد از تزریق واکسن کرونا در بین افراد دریافت‌کننده مشاهده نشده است.
باقرزاده خاطرنشان کرد که حدود ۹۰ درصد از پرسنل سانتر کرونا دانشگاه علوم پزشکی سبزوار واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند و تاکنون فوت و یا مرگ مشکوک ناشی از تزریق واکسن کرونا در بین کادر بهداشت و درمان این دانشگاه دیده نشده است.

اخبار مرتبط

ویدئو/ شایعه سازی

توقف واکسیناسیون در ایران صحت ندارد/ نماینده ای که به سرباز راهور سیلی زد محکوم شد/مسدود کردن پیام رسان های خارجی در کشور تکذیب شد

جمله منتسب به آیت‌الله علوی گرگانی کذب است +عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha