اجرای هفتمین مرحله کمک مؤمنانه با فرارسیدن ماه مبارک رمضان

اجرای هفتمین مرحله کمک مؤمنانه با فرارسیدن ماه مبارک رمضان

به گزارش سراج24، هاشم شیرازیان اظهار کرد: توزیع بسته‌های گوشت اهدایی مؤسسه حضرت خدیجه (س) شهر قم و خیران برنامه تلویزیونی سمت خدا، در آستانه ماه مبارک رمضان، با همیاری و مشارکت همدلانه رابطان و فعالان کانون‌های مساجد خراسان شمالی آغاز شد.

وی گفت: در آستانه ماه ضیافت الله و آغاز روزه‌داری مؤمنین، با همراهی رابطان کانون‌ها در مناطق شهری و روستایی، هفتمین رزمایش کمک مؤمنانه و دستگیری از یک هزار و ۱٠٠خانواده در مناطق مختلف استان انجام شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی تصریح کرد: کانون‌های مشارکت‌کننده و همراه این طرح همدلانه به‌صورت محوری و توزیع‌کننده در شهرستان‌ها را حضرت امام موسی کاظم (ع) فاروج، محبان الزهرا (س) اسفراین، کانون فرهنگی هنری قدر ولایت مانه و سملقان، کانون فرهنگی هنری امام رضا (ع) گرمه، کانون‌های امام محمدباقر (ع) جاجرم و کانون فرهنگی هنری رأفت شوقان، و کانون فرهنگی هنری شهدای شهرک ولیعصر (عج) شیروان معرفی کرد.

وی اضافه کرد: کانون فرهنگی هنری سلمان فارسی، سفیران هدایت، علامه امینی (ره)، امام سجاد (ع)، طریق النور، مهدویت، حضرت علی‌اکبر (ع) و نیز کانون فرهنگی هنری رمضان دراین‌باره به‌عنوان رابط کانون‌ها در مناطق شهری و روستایی بسته‌های گوشت قربانی را در میان سفره مددجویان قرار می‌دهند.

شیرازیان، در ادامه با اشاره به سهم تعیین‌شده هر شهرستان، اعلام کرد: ۱۲٠ بسته در شهرستان فاروج، شیروان ۱۵۲ بسته، رازوجرگلان ۴۳ بسته، مانه‌وسملقان ۱۴۴ بسته، شهرستان گرمه و جاجرم نیز به ترتیب ۹۶ و ۱۲٠ بسته و اسفراین نیز ۱۵۲ بسته را به دست مددجویان می‌رساند.

وی همچنین سهم شهرستان بجنورد را اهداء ۳۶۸ بسته گوشت قربانی به خانواده‌های مددجویان در مناطق شهری و روستایی آن اعلام کرد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان در پایان بیان کرد: پیش‌ازاین و در مراحل قبل رزمایش که از ابتدای سال گذشته آغازشده، طی کمک مؤمنانه و در قالب این طرح همدلی، بیش از ۶ هزار خانواده از بسته‌های گوشت نذری خیرخواهانه بهره‌مند شدند.

اخبار مرتبط

رزمایش کمک مومنانه در «سرایان» خراسان‌جنوبی

توزیع 120 بسته نوشت‌افزار در قالب رزمایش کمک مومنانه در «خوسف و بشرویه»

توزیع 300 بسته کمک مومنانه در بین نیازمندان خلخالی

0 نظر

ارسال نظر

capcha