اجرای هفتمین مرحله کمک مؤمنانه با فرارسیدن ماه مبارک رمضان

اجرای هفتمین مرحله کمک مؤمنانه با فرارسیدن ماه مبارک رمضان

به گزارش سراج24، هاشم شیرازیان اظهار کرد: توزیع بسته‌های گوشت اهدایی مؤسسه حضرت خدیجه (س) شهر قم و خیران برنامه تلویزیونی سمت خدا، در آستانه ماه مبارک رمضان، با همیاری و مشارکت همدلانه رابطان و فعالان کانون‌های مساجد خراسان شمالی آغاز شد.

وی گفت: در آستانه ماه ضیافت الله و آغاز روزه‌داری مؤمنین، با همراهی رابطان کانون‌ها در مناطق شهری و روستایی، هفتمین رزمایش کمک مؤمنانه و دستگیری از یک هزار و ۱٠٠خانواده در مناطق مختلف استان انجام شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی تصریح کرد: کانون‌های مشارکت‌کننده و همراه این طرح همدلانه به‌صورت محوری و توزیع‌کننده در شهرستان‌ها را حضرت امام موسی کاظم (ع) فاروج، محبان الزهرا (س) اسفراین، کانون فرهنگی هنری قدر ولایت مانه و سملقان، کانون فرهنگی هنری امام رضا (ع) گرمه، کانون‌های امام محمدباقر (ع) جاجرم و کانون فرهنگی هنری رأفت شوقان، و کانون فرهنگی هنری شهدای شهرک ولیعصر (عج) شیروان معرفی کرد.

وی اضافه کرد: کانون فرهنگی هنری سلمان فارسی، سفیران هدایت، علامه امینی (ره)، امام سجاد (ع)، طریق النور، مهدویت، حضرت علی‌اکبر (ع) و نیز کانون فرهنگی هنری رمضان دراین‌باره به‌عنوان رابط کانون‌ها در مناطق شهری و روستایی بسته‌های گوشت قربانی را در میان سفره مددجویان قرار می‌دهند.

شیرازیان، در ادامه با اشاره به سهم تعیین‌شده هر شهرستان، اعلام کرد: ۱۲٠ بسته در شهرستان فاروج، شیروان ۱۵۲ بسته، رازوجرگلان ۴۳ بسته، مانه‌وسملقان ۱۴۴ بسته، شهرستان گرمه و جاجرم نیز به ترتیب ۹۶ و ۱۲٠ بسته و اسفراین نیز ۱۵۲ بسته را به دست مددجویان می‌رساند.

وی همچنین سهم شهرستان بجنورد را اهداء ۳۶۸ بسته گوشت قربانی به خانواده‌های مددجویان در مناطق شهری و روستایی آن اعلام کرد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان در پایان بیان کرد: پیش‌ازاین و در مراحل قبل رزمایش که از ابتدای سال گذشته آغازشده، طی کمک مؤمنانه و در قالب این طرح همدلی، بیش از ۶ هزار خانواده از بسته‌های گوشت نذری خیرخواهانه بهره‌مند شدند.

اخبار مرتبط

هفته وحدت قلوب مسلمین را نزدیک می‌کند

ملت ایران با وحدت خود معادلات دشمنان را برهم می‌زنند

آتا آخوند داوری: دشمنان چشم دیدن اقتدار ایران را ندارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha