فعالیت 8 مبلغ در فضای مجازی و مساجد

فعالیت 8 مبلغ در فضای مجازی و مساجد

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام مختار کرمی اظهار کرد: با توجه به وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا امسال در امامزادگان و بقاع متبرکه مبلغین در طرح ضیافت الهی حضور نخواهند داشت بلکه از طریق فضای مجازی و حضور در کانال‌ها و گروه‌های مختلف برنامه‌های متنوع ارائه خواهند کرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به اینکه در ماه رمضان مبلغین از طریق فضای مجازی پاسخگوی سوالات شرعی متناسب با ایام ماه مبارک رمضان خواهند بود، اضافه کرد: همچنین مبلغین طرح ضیافت الهی در بخش‌های تربیت کودک مشاوره دینی مشاوره وقف و ... در طول ماه مبارک رمضان فعالیت خواهند داشت.
وی تصریح کرد: چون برنامه‌های تبلیغ امسال از طریق فضای مجازی ارائه خواهد شد، ۸ مبلغ از اداره کل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امورخیریه در فضای مجازی برنامه‌های مربوط را اجرایی خواهند کرد.
کرمی ادامه داد: امسال از سوی ستاد عالی تفسیر هم یک مفسر قرآن کریم در استان حاضر می‌شوند و از طریق فضای مجازی که مباحث ایشان قبلا ضبطی است، پخش خواهد شد.

کرمی تصریح کرد: از ویژه برنامه‌هایی که اوقاف و امور خیریه امسال در ماه مبارک رمضان تدارک دیده است پخت غذای گرم و توزیع بین جامعه هدف با توجه به شیوع ویروس کرونا است که در این راستا از ظرفیت حسینیه‌ها، تکایا و بقاع متبرکه استفاده می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از برنامه‌های متنوع و مشترک که در ایام ماه مبارک رمضان از طریق فضای مجازی و رسانه استانی اجرای برنامه خواهند داشت حمایت و پشتیبانی خواهد کرد که شامل اداره کل تبلیغات اسلامی، ستاد اقامه نماز و بنیاد بین‌المللی غدیر بنیاد مهدویت است.

اخبار مرتبط

آستان قدس رضوی باید در فضای مجازی جریان‌ساز باشد

سند جامع مساجد استان بوشهر تدوین شد

دعای عرفه در فضای باز اکثر مساجد فارس برگزار می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha