طرح «مهرواره محله همدل» در محلات گلستان اجرا می شود

طرح «مهرواره محله همدل» در محلات گلستان اجرا می شود

به گزارش سراج24، حجت الاسلام رضا دیلمی در نشست با مدیران ادارات تبلیغات اسلامی استان با محوریت ستاد عملیات فرهنگی، قرآنی و اجتماعی فصل بندگی (ماه مبارک رمضان) با اشاره به اجرای طرح «مهرواره محله همدل» در افق سال ۱۴۰۰ و تجلیل از محلات برتر است اظهار کرد: علاوه بر پیگیری حل مشکلات محلات و توسعه و نشر الگوهای رفتاری، مواسات، افطاری های ساده، تولید منبرهای کوتاه موضوعی، ادعیه و مناجات خوانی، تجلیل از میهمان اولی ها، پویش ختم قرآن خانوادگی، تولید نشر محتوای معرفتی و بصیرتی در فضای مجازی و تبلیغات محیطی دیگر محورهای این طرح است.

وی بیان کرد: ما امروز در این کارزار تمدنی، درگیر یک جنگ تمدنی تمام عیار ادراکی و شناختی در حوزه دانش، بینش و منش هستیم که هویت انقلابی و امید به آینده مردم را نشانه گرفته است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: عملیاتی شدن مفاهیم دینی و به تصویر کشیدن زیبایی های بی بدیل گفتمان اسلام ناب و تعمیق بخشی معرفتی و بصیرتی، راه برون رفت در کارزار تمدنی است و مصداق بارز اخیر این صحبت در جریان سازی حوزه مواسات پس از فرمایش مقام معظم رهبری و تبدیل شدن به یک نهضت مومنانه در کشور است که همه مردم و تشکل های انقلابی دخیل شدند.

دیلمی با اشاره به ستاد عملیات فرهنگی، اجتماعی و قرآنی تحت عنوان فصل بندگی گفت: این ستاد بر اساس زیست بوم منطقه و استفاده از ظرفیت نخبگانی شبکه تعالی، علاوه بر استان در شهرستان ها در ۱۵ گروه تشکیل شد.

وی با بیان این مطلب که شبکه نخبگانی انقلابی هر شهرستان یک سرمایه برای سازمان است، خاطرنشان کرد: هر شهرستان بر اساس زیست بوم منطقه، طرح و ایده و ابتکارات خود را ارائه دهد و در این خصوص از همه ظرهیت های دینی و انقلابی استفاده شود.

اخبار مرتبط

تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی لازمه پیشرفت است

اجرای 34 هزار طرح عمرانی برکت در 4500 روستا

طرح مهرواره محله همدل در ۲۰۰ محله استان بوشهر اجرا می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha