هلال احمر کرمانشاه با اهدای خون نعمت زندگی را با دیگران سهیم شد

هلال احمر کرمانشاه با اهدای خون نعمت زندگی را با دیگران سهیم شد

به گزارش سراج24، به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با اهدای خون نعمت زندگی را با دیگران سهیم شدند.

فرزین معتمدی در مراسم اهدای خون با اشاره به عمل انسان دوستانه اهدای خون اظهار کرد: با توجه به گسترش موج چهارم ویروس کرونا، نیاز بیماران به این فرآورده حیاتی در ماه مبارک رمضان و کمبود ذخایر خونی استان کرمانشاه جوانان جمعیت هلال احمر نسبت به اهدا خون اقدام کردند.

وی افزود: جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه با هدف تحقق و گسترش شعار اهدای خون، اهدای زندگی و نجات جان انسان‌ها در این امر خدا پسندانه شرکت کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: با اعلام سازمان انتقال خون مبنی بر نیاز به فرآورده‌های خونی در این استان، امروز ۳۰ نفر از جوانان کرمانشاهی با حضور در اداره کل انتقال خون کرمانشاه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نسبت به اهدا خون خود اقدام کردند.

معتمدی تصریح کرد: اگر اهدای خون به یک فرهنگ و باور عمومی تبدیل شود، افراد با تکیه بر مهربانی و کمک به هم‌نوع سلامتی را برای خود و دیگران به ارمغان خواهند آورد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ادامه داد: شایسته است، مردم نوع‌دوست این استان در ماه مبارک رمضان به صورت فعالانه در اهدا خون مشارکت کنند.

اخبار مرتبط

برگزاری پویش «اهدای خون ورزشکاران» در خراسان رضوی

خانواده شهدا سهم بزرگی در پیروزی انقلاب دارند

نماز ظهر عاشورا در بقاع متبرکه شاخص کرمانشاه اقامه می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha